Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła 17-letnia bolesławianka
~Gość niezalogowany
20 września 2016r. o 12:34
Drodzy boleslawianie, jak łatwo Wam oceniac czyjeś historie, na pewno sami jesteście nieskazitelni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2016r. o 12:46
~Gość napisał(a): Drodzy boleslawianie, jak łatwo Wam oceniac czyjeś historie, na pewno sami jesteście nieskazitelni...


Przyszła posłanka Nowoczesnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2016r. o 18:05
No i komu wlepić mandat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
20 września 2016r. o 22:10
Ja nie prosiłam o poszukiwanie mnie,impreza troche sie przedłużyła i zaraz taka afera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2016r. o 23:55
No cóż... W dobie telefonów komórkowych jest to dziwne. Wystarczy tylko wysłać smsa "rodzice jestem tu i tu, nie martwcie się" nawet z komórki koleżanki czy kolegi. Boże! to takie proste w tych czasach. A tak tylko zmartwienia, obciążanie podatnika niepotrzebnymi kosztami.

Byłem nastolatkiem kiedy komórki to były jedynie "cegły" w filmach s-f i nikt ich nie posiadał (przynajmniej w Polsce)... ale nawet wtedy nie psułem nikomu krwi bo jak raz miałem być przed 22, a byłem 22.30 to rodzice konsekwentnie dali mi taką karę (i słusznie zresztą), że dłuuugo pamiętałem. Ale jak wiadomo dziś dzieci są pod ochronką i mają tzw prawa oraz beztroskie wychowanie. A to oznacza, że pokolenie facebook nic już nie musi, a już szczególnie nie musi używać mózgów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
21 września 2016r. o 0:03
Dziecko wróciło, więc o.k.,...koniec tematu...
Gdzie moderator? ...zaaamykamyyy :> :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2016r. o 12:51
~magda napisał(a): Ja nie prosiłam o poszukiwanie mnie,impreza troche sie przedłużyła i zaraz taka afera.


A gdzie będzie następna impreza to wpadnę. HAHAHAH. Bienie nie będzie. hahhaa :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
22 września 2016r. o 19:02
znaleziona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.