Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny sklep w nowej galerii otwarty
~pero niezalogowany
2 października 2016r. o 18:40
Elka tu nie chodzi o emerytów tylko o ich zachowanie. W przychodni by cię za chiny nie przepuścili nawet z małym dzieckiem. MY TEŻ CHORE. usłyszałem kiedyś. a jak się potem okazało siedzieli po skierowanie do sanatorium. Jedna to się nawet chwaliła że już 28 raz się wybiera. Ludzie starzy są po prostu w większości niedobrzy. I nie ubliżaj nikomu to prawda w tym jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 19:10
~pero napisał(a): Elka tu nie chodzi o emerytów tylko o ich zachowanie. W przychodni by cię za chiny nie przepuścili nawet z małym dzieckiem. MY TEŻ CHORE. usłyszałem kiedyś. a jak się potem okazało siedzieli po skierowanie do sanatorium. Jedna to się nawet chwaliła że już 28 raz się wybiera. Ludzie starzy są po prostu w większości niedobrzy. I nie ubliżaj nikomu to prawda w tym jest.



Ty też bębziesz kiedyś stary i napiszą tak o tobie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
2 października 2016r. o 19:28
~ napisał(a):
~pero napisał(a): Elka tu nie chodzi o emerytów tylko o ich zachowanie. W przychodni by cię za chiny nie przepuścili nawet z małym dzieckiem. MY TEŻ CHORE. usłyszałem kiedyś. a jak się potem okazało siedzieli po skierowanie do sanatorium. Jedna to się nawet chwaliła że już 28 raz się wybiera. Ludzie starzy są po prostu w większości niedobrzy. I nie ubliżaj nikomu to prawda w tym jest.



Ty też bębziesz kiedyś stary i napiszą tak o tobie !


Niech piszą, ale fakt jest faktem !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 19:39
O swoich rodzicach też tak myślisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leon niezalogowany
4 października 2016r. o 10:25
Wrzućcie na luz. Przecież cudów cenowych nie ma, a żadne promocje nie podskoczą sklepom internetowym. Przede wszystkim zauważcie że ten sklep należy do grupy powiązanej ze sklepami Saturn i Media Markt. Co do cen i siniaków to preferuję zakupy w sklepie internetowym Redcoon. Zresztą sami porównajcie ceny http://www.redcoon.pl/c02040000-Ultrabooki-i-notebooki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dmitr niezalogowany
4 października 2016r. o 14:13
Jasne nie ma sie co szarpać w sklepie internetowym jest markowy towar nie okroje dziadostwo na sklepy z promocjami potem zamiast 4Giga RAM-u to jest 614 kb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2016r. o 14:43
~Aga napisał(a): "Super Niskie Ceny" zwłaszcza w ratach 0% z dodatkowym ubezpieczeniem sprzętu. Dziwne, że jeszcze klienci nie policzyli ile to kosztuje.
Szkoda tych starszych ludzi, którzy kupują tak tanio....

Ubezpieczenia się stanowczo odmawia, a jak nie chcą dać to się dziękuje. Ja zawsze upieram się przy swoim, nie chcę żadnego ubezpieczenia, ani żadnej karty kredytowej. Z ubezpieczenie zawsze można zrezygnować, choć sprzedawcy kredytów usilnie próbują je wcisnąć. Z kartą kredytową jest różnie, bo czasem kredyt jest tylko w połączeniu z kartą, a wiadomo, że to przeważnie dodatkowe kilka zł miesięcznie.
Ale najważniejsza rzecz - czytajcie dokładnie umowę, a najlepiej poprosić o plan spłat ratalnych i policzyć sobie dokładnie czy to faktycznie wyjdzie 0%. Oni już stosują takie sztuczki, że w reklamie jest 0% a w rzeczywistości jest 0,9%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hello niezalogowany
4 października 2016r. o 14:55
A jak z obslugą? Bo Ci co byli na chrobrego to w większosci tępaki, zero pojecia o czym kolwiek..
Mam nadzieje ze tu obsluga bedzie wiedziala gdzie pracuje..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza