Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janusz Korwin-Mikke w Bolesławcu
~Do: ed niezalogowany
15 października 2016r. o 10:39
Tja. - Wy - kochacie.
JKM - przełożona zwrotnica na wschód.
N i e s t e t y.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 października 2016r. o 10:45
~ed napisał(a): Najbardziej kochacie tych, którzy wymachują obietnicami przedwyborczymi.


Ale są też tacy , jak ja , którzy potrafią weryfikować wyborczą kiełbasę :D Edek jak będziesz na spotkaniu z Korwinem , weź jakiego m-peka i puść Mu to :



Żeby było śmieszniej , Korwin też bywał w Magdalence. W prawdzie na fotkach go nie widać , ale Mądrzy twierdzą , że z młodym Szechterem , co to kłamał ostatnio , że rodziców zabił mu holokaust , wódę chlał. To jedna kamaryla.
Skoro już wspomniałem o młodym Szechterze , synu Ozjasza Szechtera , stalinowskiego kata w todze , ciekawym , czy zna się prywatnie z filantropem Sorosem ?
A i dobrze byłoby JKM zapytać , czy też miał przyjemność Sorosa w kuluarach nowoczesnej wieży Babel spotkać ?

No dobra , chciałem się karnąć do Wrocławia w proteście przeciwko CETA ( też warto zapytać Korwina , co sądzi :) ), ale idę po kołacze , bo są ważniejsze na chwilę obecną ...

Miłego Edek :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
15 października 2016r. o 10:57
Tak sobie śpiewacie, śpiewacie, pokolenie za pokoleniem, a malarze kominów dalej przy korycie.
ps
Panienko, tak martwisz się CETA, a co dnia wpieprzasz ten nafaszerowany chemia kołacz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: ed niezalogowany
15 października 2016r. o 11:05
dalej wy, wy ...
A Pan, jakie osiągnięcia?
JKM - blazenada pociągana ze wschodniej centrali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 października 2016r. o 11:09
Owszem i dlatego mam już dość :D A nie wiem , czy mówiłem Ci już coś o chemitralach nad naszymi głowami ?. Też dobrze było by zapytać Korwina , co sądzi.

Ciekawym Edek ile dostajesz za organizację spotkania , czyli cichą propagandę ? Tysiąc , dwa , trzy ? A może od łebka ?

Pochwal się :) Facet z rewolwerem , który mówi , że prywaciarz powinien trzymać kasę jest albo głupkiem , albo trollem Systemu. Można go słuchać , ale tylko po pijanemu :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
15 października 2016r. o 12:09
Na te, cos tam, chemirtas masz przecież działa orgonowe, albo ocet z wodą w stosunki 1:3 :) .A co do pieniędzy to wolisz je oddawać bangsterom?
Widać że nigdy nie miałeś do czynienia z pieniędzmi.
Do tego Pana/i wyżej, to ni oddaje głosu na układ komunistyczno-okrągłostołowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: ed niezalogowany
15 października 2016r. o 21:27
Ok rozumie, pozostaje KODziarstwo lub Nowoczesne palikociarstwo.
Można i tak.
JKM = powyższy mix + ruki pa szwam.




















/




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
15 października 2016r. o 21:48
~Do: ed napisał(a): Ok rozumie, pozostaje KODziarstwo lub Nowoczesne palikociarstwo.
Można i tak.
JKM = powyższy mix + ruki pa szwam.
kto stworzył po,
kto stworzył partię balcerowicza (czyt. nowoczesną)
kto stworzyl kod (czyt. , a zresztą sam się domyśl.




















/




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza