Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkanie koleżanek i kolegów ze szkolnej ławy
~Do: skorna niezalogowany
25 września 2016r. o 18:45
Wypowiedzi Pana zasługują na uwagę. Natomiast Pana falco, tylko go kompromituja. Ponieważ jego postępowanie jest bardzo źle należy go "obnazac". Jak powiedział klasyk: - nic tak nie cieszy jak "prujacy" się gostek na ... deskach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Polonistki niezalogowany
25 września 2016r. o 18:49
Czy ja wiem? Po namysle: - W szemrane towarzycho bym nie wchodził. Pieniądze to nie wszystko. Liczy się honor, uczciwość i nie bez znaczenia komu się służy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 września 2016r. o 18:53

w tym ciebie nie przebiję ''kowersatorze''
szukasz uznania ?...to zrozumiałe z twojej strony będąc w posiadaniu tak miernej wiedzy jak i marnego umysłu...

cieniasek ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2016r. o 19:27
kapuś cały dzień przesiedział na bolcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 września 2016r. o 19:33
ty ze mną ...
sprawdz... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: falco niezalogowany
25 września 2016r. o 19:57
Nie tak cały, bo: - plul i łapał, i się podrapal, rybkę w pokrzywach piekł, wkladal co sie nawinelo do bigosiku, z pieseczkami siusial i nie tylko. A teraz obsikuje nam nogawki az taki z niego "kundelek".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 września 2016r. o 20:02
dalej brniesz nie w prostotę bo to bym ci wybaczył ,ale w prostactwo które wzbudza moją litość ...
taki chrześcijański odruch się we mnie budzi kiedy ciebie czytam...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 września 2016r. o 21:15
Foty też porażka ,wzrok mam dobry więc to rozmazanie to raczej nie wada mego wzroku.
Emem kup tacie jakiś aparat ,nie musi być od razu nie wiadomo jakie lustro ,sądzę,ze normalnym kompaktem jest w stanie w pomieszczeniach zrobić lepsze foto niż te robione chyba komórką zmęczoną życiem.
Skoro jest coś "puszczane" do ludzi ,w portalu ,który mianuje do bycia najlepszym w powiecie ,to takie zdjęcia powinny być na lepszym poziomie :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.