Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tańczą, tańczą, cudownie tańczą
~Zachwycony niezalogowany
26 września 2016r. o 4:00
Jeszcze jedno chciałem powiedzieć warto ich sponsorować i jak się tylko da pomagać chwala wójtowi ze wziął je pod swoje skrzydła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BŁĘDY, BŁĘDY, ... niezalogowany
26 września 2016r. o 6:38
były, są i będą, - tak pisza polakopodobni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
26 września 2016r. o 8:01
Co się kurna dzieje,rosną rocznice jak grzyby po deszczu.Zespól który pod tą nazwą istnieje kilka lat nagle ma 40 lecie-jaja sobie robicie. Niedawno 2 lo również z 20 lecia pierdyknął 50 lecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
26 września 2016r. o 8:07
~BŁĘDY, BŁĘDY, ... napisał(a): były, są i będą, - tak pisza polakopodobni.



Patrząc tak z boku, można powiedzieć, że trudno być tak wulgarnym jak ty zarzucając komuś, że jest pokakopodobnym.

Jesteś tak mocno zestresowany, że powinieneś iść do lekarza zapytać czy jesteś zdrowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do ja niezalogowany
26 września 2016r. o 9:58
zespół pod tą nazwą istniał wiele lat, potem ją zmienił. po zmianie miejsca grupa ludzi została ta sama. to ten Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej ma historię i członków, którzy się z nim utożsamiają... Zespół z BOK-MCC, no cóż, to nie to, co reprezentowali sobą jego członkowie... postanowiono więc powrócić do nazwy sprzed lat. i słusznie! poziom pozostał, a nazwa nie jest istotna, kiedy kojarzy się grupę, która doskonale tańczy i daje świetne koncerty. ;)
to 40 lat wspaniałej roboty, wielu wylanych łez, wypoconych godzin na próbach i koncertach. to Rodzina!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~red niezalogowany
26 września 2016r. o 17:17
~do ja napisał(a): zespół pod tą nazwą istniał wiele lat, potem ją zmienił. po zmianie miejsca grupa ludzi została ta sama. to ten Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej ma historię i członków, którzy się z nim utożsamiają... Zespół z BOK-MCC, no cóż, to nie to, co reprezentowali sobą jego członkowie... postanowiono więc powrócić do nazwy sprzed lat. i słusznie! poziom pozostał, a nazwa nie jest istotna, kiedy kojarzy się grupę, która doskonale tańczy i daje świetne koncerty. ;)
to 40 lat wspaniałej roboty, wielu wylanych łez, wypoconych godzin na próbach i koncertach. to Rodzina!

Tak właśnie ! Nie o nazwę tu chodzi, ale o ludzi, którzy byli, są i będą związani z zespołem. To jest ich lecie ;) !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Bolecnauta niezalogowany
26 września 2016r. o 17:40
Tak patrząc wprost - jesteś w mylnym bledzie / jak mówi klasyk /. Czyżbys pochwalal nieuctwo, brak oczytania, wielokrotne wpadki, prowokacje, manipulacje, podzeganie i ignorowanie tego, jeżeli internauci reagują?
Polak z krwi i kości jest ambitny. Tak nie robi. Pracuje nad sobą i dla dobra Ojczyzny.
Czy okreslenie: "polakopodobny" ewentualnie "Polak tylko polskojezyczny" - to są wulgaryzmy?
Daruj. Wydaje mi się, że to z powodu, iz zapomniałeś dzisiaj zażyć tabletek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~777 niezalogowany
26 września 2016r. o 20:56
Koncert wspaniały,zespół reprezentuje wysoką klasę i kunszt w tym co robią.To zasługa choreograf ELI i osób z Nią pracujących.Jest historyczną prawdą, zespół kiedy powstał po Andromedzie to ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI BOLESŁAWIECKIEJ i wrócił do korzeni.Jest mi wstyd,że zespół który reprezentuje Bolesławiec, czyli ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA BOLESŁAWIEC jest tak na niskim poziomie.Sądzę, że Pani prowadząca musi wiele się jeszcze uczyc od osób, które znają się na zespołach ludowych.ELA gratuluję ZESPOŁU.POWODZENIA w dalszej pracy i wielu koncertów w świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza