Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dotychczas pomagała, teraz sama potrzebuje pomocy
~ niezalogowany
26 września 2016r. o 19:13
Ciekawe jakie specyfiki zażywała ta Pani w celu uzyskania takiej rzeźby?
Bo ludzie zażywają wszelkie g.wno, by tylko uzyskać efekty i nie zastanawiają się przy tym na wpływie tego syfu na ich zdrowie.
Bo coś w końcu spowodowało tego raka żołądka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ula niezalogowany
26 września 2016r. o 19:27
Podłosc ludzka nie zna granic!... Można pić całe życie i nie zachorować więc doszukiwanie się skąd się wziął rak jest przesadą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~U niezalogowany
26 września 2016r. o 19:30
Śliczna ta Pani,zyczę dużo,dużo zdrowia.Widać,że jest dobrym człowiekiem,świadczy o tym serdeczny uśmiech.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~& niezalogowany
26 września 2016r. o 19:31
Jak łatwo jest mówić o cudzym raku. Poczekajcie aż Was dotknie. Ja mam, nie takie stadium jak Kinga Ale zmieniło się wszystko. Nigdy bym nie powiedział niektórych rzeczy. Proszę , lepiej przemilczeć niż kogoś zranić :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2016r. o 21:00
Takie podejście do choroby powoduje np patologie w starostwie.
O chorobie, o śmierci należy rozmawiać tak jak o wszystkim w życiu. Jest to element życia i należy go tak traktować. Nie zniknie problem jeśli się o nim nie mówi. Wręcz przeciwnie.
I żeby nie było - jestem chory i do pracy już nie pójdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2016r. o 21:01
Taka miła dziewczna. Lepiej żeby wyzdrowiała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
26 września 2016r. o 22:05
skorn napisał(a): Myślę, że w takim artykule pierwsze zdjęcie by wystarczyło.


"skorn" zgadzam się z Twoją wypowiedzią.

Z całym szacunkiem dla naszych rodaków... Znając naszą mentalność uważam, że to drugie zdjęcie z pewnością Tej Pani - darczyńców nie przysporzy...

Ps: Pani Policjantce za to co robi oraz swą służbę - szczerze życzę powrotu do zdrowia... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomeek niezalogowany
27 września 2016r. o 9:07
No fajna fajna :-)
Powrotu do zdrowia życze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza