Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koalicja PO-PSL-SLD straciła większość w Radzie powiatu
~z drugiej strony niezalogowany
2 października 2016r. o 11:43
Czytam komentarze i oczom nie wierzę... Gdzie się podziała ludzka przyzwoitość? Po pierwsze - nie zazdrośćcie nikomu ciężkiej choroby, bo i Wam może się przytrafić. Co komu po kasie, skoro zdrowia nie ma? I czy to jego wina? I co wtedy jak Wy zachorujecie albo ktoś Wam bliski? Ano popędzicie na bolec.info lub inny portal szukać ratunku od współobywateli. Po drugie - sami wybraliśmy tych rządzących powiatem, miastem i gminami... A kto nie głosował, nie ma prawa się irytować, samodzielnie zrezygnował z decyzji w tej sprawie, kto będzie rządził. Czy poza tym, że sytuacja w Radzie Powiatu wygląda idiotycznie (za sprawą samych wybranych radnych), a w powiatowej kasie jak zwykle brak środków na wszystko, co potrzebne, w powiecie dzieje się coś złego? Nie zauważyłam. Życie toczy się takim samym torem czy interesujemy się lokalną polityką, czy nie. Przynajmniej moje. Po trzecie - czy naprawdę ma znaczenie układ sił w radzie? Niedługo nowe wybory i nowy układ. Dla mnie to nic nie zmieni, bo wiem, jakie prawa rządzą samorządem lokalnym (z racji wykształcenia i doświadczenia). Jak na coś nie ma środków, to nie będzie. Jak są - to się inwestuje. Każdy zrobi to samo. Nie wierzcie, że będzie inaczej niż teraz. Porzućcie ten jad i zajmijcie się swoim życiem. A jeśli naprawdę chcecie zmiany - sami się weźcie do roboty :-P.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 21:36
~z drugiej strony napisał(a): Czytam komentarze i oczom nie wierzę... Gdzie się podziała ludzka przyzwoitość? Po pierwsze - nie zazdrośćcie nikomu ciężkiej choroby, bo i Wam może się przytrafić. Co komu po kasie, skoro zdrowia nie ma? I czy to jego wina? I co wtedy jak Wy zachorujecie albo ktoś Wam bliski? Ano popędzicie na bolec.info lub inny portal szukać ratunku od współobywateli. Po drugie - sami wybraliśmy tych rządzących powiatem, miastem i gminami... A kto nie głosował, nie ma prawa się irytować, samodzielnie zrezygnował z decyzji w tej sprawie, kto będzie rządził. Czy poza tym, że sytuacja w Radzie Powiatu wygląda idiotycznie (za sprawą samych wybranych radnych), a w powiatowej kasie jak zwykle brak środków na wszystko, co potrzebne, w powiecie dzieje się coś złego? Nie zauważyłam. Życie toczy się takim samym torem czy interesujemy się lokalną polityką, czy nie. Przynajmniej moje. Po trzecie - czy naprawdę ma znaczenie układ sił w radzie? Niedługo nowe wybory i nowy układ. Dla mnie to nic nie zmieni, bo wiem, jakie prawa rządzą samorządem lokalnym (z racji wykształcenia i doświadczenia). Jak na coś nie ma środków, to nie będzie. Jak są - to się inwestuje. Każdy zrobi to samo. Nie wierzcie, że będzie inaczej niż teraz. Porzućcie ten jad i zajmijcie się swoim życiem. A jeśli naprawdę chcecie zmiany - sami się weźcie do roboty :-P.

Z drugiej strony mało widać i słychać .Czeba to widzieć od rodka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obraz niezalogowany
2 października 2016r. o 22:17
Obecnie rządzący mają 10 radnych do 11 w opozycji. Ponoc na nas sesji opozycja ma odwolac Stasika i zmusic do oddania wladzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 22:25
~obraz napisał(a): Obecnie rządzący mają 10 radnych do 11 w opozycji. Ponoc na nas sesji opozycja ma odwolac Stasika i zmusic do oddania wladzy.
NAJWYZSZY CZAS!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 13:51
~obraz napisał(a): Obecnie rządzący mają 10 radnych do 11 w opozycji. Ponoc na nas sesji opozycja ma odwolac Stasika i zmusic do oddania wladzy. [/c
Ta beznadziejna opozycja to się może skakusiać , żeby odwołać zarząd potrzeba 13 głosów a nie 11.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z boku ratusza niezalogowany
3 października 2016r. o 20:26
A te dzisiejsze wycieczki PiSu i Ziemi do Romana to w jakim celu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wycieczki do Romana niezalogowany
3 października 2016r. o 20:35
Może zapytać w sprawie zadłużenia miasta; na jaka kwotę. w jakich Bankach i jakie są miesięczne odsetki? Okazuje się, że społeczeństwo nie wie a Prezydent żąda zapytań na piśmie. Niebywale!!! Wyborcy Pana Romana - czy to arogancja? - ten Pan gospodaruje naszymi pieniędzmi. Nie może nas tak traktować. Bunt? Wysadzenie z fotela? Urzędnik tak jak minister ma nam s l u z y c. Nigdy odwrotnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julek niezalogowany
3 października 2016r. o 20:57
Przez nieudolnosc i zachlannosc PO szala przechyla sie na druga strone. Stary uklad juz ma tylko 10 a kolejni przekonuja sie do koalicji ZB PiS Romany. Nie zazdroszcze zatrudnionym za rządow PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima