Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki kupić samochód ?

~kierowca niezalogowany
29 września 2016r. o 21:56
Bardzo dziwne pytanie... Zero szczegółów,oczekiwań,wskazówek... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
29 września 2016r. o 23:25
Może jednak czarne??
Koledzy, dajcie na luz. Czego by nie kupił i tak będzie żałował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
30 września 2016r. o 1:31
Samochód tylko po Niemcu, od Turka i bez katalizatora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński niezalogowany
30 września 2016r. o 8:30
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński napisał(a): doradzcie do 20 000 ?
czrny japoński suv lub 4x4 co polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2016r. o 8:48
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński napisał(a):
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński napisał(a): doradzcie do 20 000 ?
czrny japoński suv lub 4x4 co polecacie?
Kup taki,który Ci się podoba i do jakich jazd ma służyć,tylko uważaj,żeby nie był zajeżdżony,bo przestanie Ci się podobać i przyprawi o ból głowy przez ciągłe naprawy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2016r. o 8:48
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński napisał(a):
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński napisał(a): doradzcie do 20 000 ?
czrny japoński suv lub 4x4 co polecacie?
Kup taki,który Ci się podoba i do jakich jazd ma służyć,tylko uważaj,żeby nie był zajeżdżony,bo przestanie Ci się podobać i przyprawi o ból głowy przez ciągłe naprawy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 września 2016r. o 9:15
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~SECOND napisał(a): Szukaj w internecie auta kupowanego w kraju,z małym przebiegiem,od pierwszego właściciela,serwisowanego.Okazje się zdarzają,bo ludzie z wiekszą gotówką zmieniają samochody na nowe .Ja tak znalazłem,ale obejrzałem trzynaście takich,jakiego szukałem,ale znalazłem samochód i jestem zadowolony.Odradzam sprowadzany,bo może mieć cofany licznik.Powodzenia.

A z Polski nie może być cofany ? :)
Pierwsi właściciele nie są zainteresowani cofaniem liczników,tylko handlarze.Wiadomo,że auta na zachodzie robią większe przebiegi,szczególnie diesle,a Ty nie jesteś czasem z branży "importerów"? Wiadomo,niższy przebieg,nie tak szybko dokładka.


Cofaja liczniki wszyscy ,czy to turek,czy niemiec,czy Polak ,który okazyjnie kupił auto ,czy inny handlarz.To,ze auto kupione w Pl i pierwszy własciciel to niczego nie zmienia.
Podobnie z komisami przy salonach itd- też nierzadko walone i kręcone ,a człek głupi myśli,ze jak "przysalonówka" to wała nie zrobią.

Ludzie nauczyli kupowac się przebieg a nie auto.
Kumpel miał auto 10 letnie ,benzynka z przebiegiem 358 tysi ,ori ksiązka serwisowa i co? Nic,cisza.
Wquurwił się, ksiązke wyrzucił , zrobił coś ponad 200 tysi ,a w ogłoszeniu napisał ,że zzagubiona.Auto stało 3 dni i przyjechał klient.

Ludzie sie ponapalają na te mało uzywane kombi w dieslu co maja skręcone z 400-500tysi na 200 ,pojeżdżą kilka tyg,auto zacznie sie sypac i póxniej płaczą,że VW czy Renault to szrot ,bo ledwo 250 tysi a skrzynia siedzi,wtryski leją,turbo nie zyje itd ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński niezalogowany
30 września 2016r. o 10:38
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński napisał(a):
~mgr inż Rozpór Trzepiekoński napisał(a): doradzcie do 20 000 ?
czrny japoński suv lub 4x4 co polecacie?
chciałem uzyskac opinie o samochodach chociaż ,a tu tylko o kręceniu liczników czytam ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.