Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspomóż bolesławieckie "bezdomniaki'
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 10:43
~ja napisał(a): dlatego -przebierzemy się w poniedziałek na czarno i będziemy protestować. wolność dla suk i kocic ,one też mają prawo decydować .

dziwny czlowiek

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P.D. niezalogowany
2 października 2016r. o 14:55
Sterylizacja jest za darmo dla bezdomnych kotów. Dziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P.D. niezalogowany
2 października 2016r. o 14:56
Sterylizacja jest za darmo dla bezdomnych kotów. Dziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 października 2016r. o 15:02
~P.D. napisał(a): Sterylizacja jest za darmo dla bezdomnych kotów. Dziękuje


sam mam dwa bezdomniaki ,druga znaleźna koćka po informacji od znajomych została wysterylizowana u weterynarza za darmo ,ale to nie jest tak,ze kazdy może byc wysterylizowany ,tylko taki ,który znajduje jakis dom ,to raz.
A po drugie (Primo ultimo :D) na to tez są limity ,nasze kocicho było znalezione jakoś w październiku i weterynarz powiedział,ze to dosłownie koniec limitów na sterylki i mieliśmy szczęcie ,ze sie załapalismy ;)


Dopisane 02.10.2016r. o godz. 15:02:

Pierwszy kot bezdomniak wysterylizowany na własną kieszeń - ot nieznajomośc takiej mozliwości sterylki za free.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
2 października 2016r. o 15:09
Moje oba dwa dachowce znalezione i wysterylizowane za moje, bo są już tylko moje i nikomu nie oddam!
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hans niezalogowany
2 października 2016r. o 20:25
magnum44 napisał(a): Moje oba dwa dachowce znalezione i wysterylizowane za moje, bo są już tylko moje i nikomu nie oddam!
:)

Tylko dwa ?? ?? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
2 października 2016r. o 22:00
magnum44 napisał(a): Moje oba dwa dachowce znalezione i wysterylizowane za moje, bo są już tylko moje i nikomu nie oddam!
:)


Też zawsze mieliśmy takie podejście...w końcu nie jest to bezdomniak bo ma już dom :)

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
2 października 2016r. o 22:17
~Hans napisał(a): Tylko dwa ?? ?? ;)

Zapewniam Cię Hans :*, że wystarczą za pięć!
W domku tak, ale poza domkiem dbamy o więcej kiciusi.


misiekELF napisał(a): ... bo ma już dom :)

Tak właśnie do tego podchodzę :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.