Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspomóż bolesławieckie "bezdomniaki'
~ja niezalogowany
2 października 2016r. o 22:40
magnum44 napisał(a): Moje oba dwa dachowce znalezione i wysterylizowane za moje, bo są już tylko moje i nikomu nie oddam!
:)

ale jednak nie zwierzęta decydowały lecz ty za nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 października 2016r. o 22:52
magnum44 napisał(a): Moje oba dwa dachowce znalezione i wysterylizowane za moje, bo są już tylko moje i nikomu nie oddam!
:)


Ale wiedziałaś ,że są takie mozliwości ,ze można za free sterylkę zrobić w ramach przygarnięcia kocicha?
Bo jednak to nie jest 10zł ,a zaoszczędzona kase mozna wydac na zacny drapak :)
Bulw (on) i Frędzel (ona) mają swój dom i raczej nie narzekają ,gorzej z właścicielami :] :] :] [img=1475441341_l7d94r7.jpg]



Dopisane 02.10.2016r. o godz. 22:49:

[img=1475441370_0kxctgp.jpg]



Dopisane 02.10.2016r. o godz. 22:52:

~ja napisał(a):
magnum44 napisał(a): Moje oba dwa dachowce znalezione i wysterylizowane za moje, bo są już tylko moje i nikomu nie oddam!
:)

ale jednak nie zwierzęta decydowały lecz ty za nie.


Sterylka dla kotów ma same plusy,szczególnie jesli kot ma byc w domu (kwestia choćby zapachu moczu) , czy tez ma byc wychodny domowo-hasający (kwestia powrotu z brzuchem lub zostawienia gdzies tam kotki ,która wyda na świat kolejne bezdomniaki).
Z kotami raczej niełatwo sie gada odnośnie odpowiedzialności w związku ze współzyciem ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
2 października 2016r. o 23:21
hemi napisał(a): Z kotami raczej niełatwo sie gada odnośnie odpowiedzialności w związku ze współzyciem ;)


Masz rację hemi, nie chciały ze mną rozmawiać na te tematy, ino uwodziły moich chłopaków!
Ma.u.py jedne!
:D :D
Odnośnie drapaka... już nie mam, bo nie korzystały.
Mają za to mnóstwo wiklinowych koszy i dwa fotele, które są ich ulubionymi drapakami.
:)
Są tylko domowe, nie wychodzą same.
Jedną wyprowadzam na szelkach.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
3 października 2016r. o 18:02
Ja nie wiedziałam o możliwości sterylki za free, ani nawet nie brałam tego pod uwagę, bo już w chwili wzięcia kota do domu nie był on już dla mnie bezdomny...

Jakiś czas temu koleżanka mi to powiedziała, ale pytanie...czy tylko weterynarz na Lubańskiej może obecnie robić sterylki dla bezdomniaków (ponoć on się nimi teraz zajmuje) czy każdy?

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
3 października 2016r. o 19:46
Misiek , my koty "serwisujemy" u P.Surdyki na Staszica i akurat tam kotka przeszła sterylkę .



Dopisane 03.10.2016r. o godz. 19:46:

Wróć: sterylka kotki była na ul.Piastów.I to był chyba jeden z weterynarzy ,co wykonują tego typu usługi w ramach tego ułatwiania przygarniania bezdomniaków.
Sorry za błąd ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zrzutka wspiera zrzutkę ! niezalogowany
24 października 2016r. o 15:27
Nasi kochani wolontariusze to, że pomocy nigdy za wiele ale pieniędzy prawie zawsze za mało ....wiemy to i dlatego wspieramy Waszą zbiórkę kwotą 645 zł która pozwoli zrealizować wyznaczony cel.
Kwota którą przekazujemy jest efektem naszej zbiórki z której pieniądze nie zostały przeznaczone na pierwotny cel ponieważ nie było osoby prywatnej, która wskazała by mordercę pieska.
Pamiętamy o ludziach dobrej woli, którzy chcieli pomóc nam i wpłacali pieniążki. Jestem przekonany, że popierają tą wpłatę na Wasz cel całymi serduchami, bo są dobrzy i chcą pomagać !
Przypominam, że część z wtedy zebranych pieniążków przekazaliśmy na inną zrzutkę na pomoc choremu kotu Behiemu... niestety o jego losach nic nie wiemy :( nikt nam nie odpowiedział :(

Pieniążki zostały przelane w sposób tradycyjny i zgodnie z informacją organizatora na Waszym koncie powinny pojawić się do dwóch dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2016r. o 16:06
hemi napisał(a): Misiek , my koty "serwisujemy" u P.Surdyki na Staszica i akurat tam kotka przeszła sterylkę .
Dopisane 03.10.2016r. o godz. 19:46:Wróć: sterylka kotki była na ul.Piastów.I to był chyba jeden z weterynarzy ,co wykonują tego typu usługi w ramach tego ułatwiania przygarniania bezdomniaków.
Sorry za błąd ;)


Sterylki refundowane robią trzy gabinety, Staszica, Piastów, Lubańska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
24 października 2016r. o 20:47
Gorące jak słońce podziękowania dla wszystkich osób, które pomagają naszym młodszym braciom . Ich determinacja i poświęcenie powinny być wzorem dla całej tej reszty która nie pomaga a przeszkadza! !! BRAWO WIELKI SZACUN!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.