Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS ze zgodą na koalicję w powiecie
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 17:15
No Panie Russ bez jaj..............pozwolili wam łaskawie. Głosuje Pan też tak jak ONI pozwolą? Taka kompromitacja wyszła lub po nowemu SAMOZAORANIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotrek niezalogowany
11 października 2016r. o 17:48
prezesik dziadosław zezwolił. taki fajny i mądry nauczyciel a teraz ..., jestem
w szoku!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mała z góry niezalogowany
11 października 2016r. o 17:56
Od dawna patrzę z boku na działania PSL, SLD, PO, PiS i po raz pierwszy zauważyłam bardzo duże przygotowanie PiS do zarządzania naszym państwem. Zazwyczaj bywało, że dopiero po wygranych wyborach w ślimaczym tempie ustawy były przygotowywane i głosowane. Dzisiaj mamy bardzo dużo pozytywnych działań dzięki PiS dla zwykłych polskich rodzin. Mamy perspektywy na lepszą przyszłość. Skoro mój kolega z dzieciństwa w swoich słowach utwierdza nas w tym przekonaniu, aby przełożyły się te działania na nasz grunt bolesławiecki, to jestem spokojna za jego słowa. Choć sam nie tak wiele miał, to zawsze pomagał innym. Pytanie o zgodę na pewne polityczne działania, należy do dobrego tonu, w każdej partii, tak jak w każdej rodzinie. Jasiu, cieszę się, że jesteś odpowiedzialnym człowiekiem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 18:28
~mała z góry napisał(a): Od dawna patrzę z boku na działania PSL, SLD, PO, PiS i po raz pierwszy zauważyłam bardzo duże przygotowanie PiS do zarządzania naszym państwem. Zazwyczaj bywało, że dopiero po wygranych wyborach w ślimaczym tempie ustawy były przygotowywane i głosowane. Dzisiaj mamy bardzo dużo pozytywnych działań dzięki PiS dla zwykłych polskich rodzin. Mamy perspektywy na lepszą przyszłość. Skoro mój kolega z dzieciństwa w swoich słowach utwierdza nas w tym przekonaniu, aby przełożyły się te działania na nasz grunt bolesławiecki, to jestem spokojna za jego słowa. Choć sam nie tak wiele miał, to zawsze pomagał innym. Pytanie o zgodę na pewne polityczne działania, należy do dobrego tonu, w każdej partii, tak jak w każdej rodzinie. Jasiu, cieszę się, że jesteś odpowiedzialnym człowiekiem. Pozdrawiam.

Haniszewski w przeciwieństwie do Russa nikogo z Partii nie pytał a naiwnym radnym z klubu PSL zakomunikował że to on ma być wice starostą .Rozwalił klub a dalej twierdzi że koryto jest jego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 18:34
Pan Russ to senatorska głowa i dobrze wie co robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
11 października 2016r. o 19:24
Proszę sobie przypomnieć jak Pan Tusk, Schetyna i tak dalej, trzymali za lejce każdego niżej w hierarchii.
Dlatego tez, jakby powiedział klasyk, tu cytat: " odp... się od " PiS-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
11 października 2016r. o 19:25
Proszę sobie przypomnieć jak Pan Tusk, Schetyna i tak dalej, trzymali za lejce każdego niżej w hierarchii.
Dlatego tez, jakby powiedział klasyk, tu cytat: " odp... się od " PiS-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
11 października 2016r. o 19:35
Brak slow, ale cos napisze. Panie Russ czyzby pana ktos ubezwlasnowolnil, ze o kazdym panskim ruchu ktos inny musi decydowac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza