Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pracuj dla portalu nr 1 w regionie!
~ niezalogowany
14 października 2016r. o 14:19
Portalowi to przydałaby się osoba korygująca błędy językowe w Waszych artykułach - zanim je jeszcze opublikujecie. Z tym macie ogromny kłopot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patii niezalogowany
14 października 2016r. o 15:08
~ napisał(a): Portalowi to przydałaby się osoba korygująca błędy językowe w Waszych artykułach - zanim je jeszcze opublikujecie. Z tym macie ogromny kłopot.
Ten Portal niepotrzebnie istnieje,bo ludzia Cisnienie Podnosi.A wy jeszcze zatrudnienie zwiększacie.Po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2016r. o 16:01
skorn napisał(a):
~Do: Pana emema napisał(a): Podaje kandydatury:
1/. Pan falco; młody, zdolny, kulturalny, urokliwy, inteligentny, ma szerokie horyzonty, zna język niemiecki z pozycji kolankowo-lokciowej a jak już coś napisze to jak kula w plot albo strzela nie nabija. Reasumujac, idealny dla tego portalu.

popieram te kandydaturę


dzięki skornie za poparcie
nie wszystko się zgadza ale w sumie niewiele nieścisłości

tyle tylko że ja mam niezłe zajęcie i za ''dwa koła'' nie chce mi się z domu wychodzić ...
przed tobą furtka otwarta
:D

240 ma zajęcie na ''ambonie'' więc proponuję mu dział ''ewangelizacja na forum '' a zacząć musi od postawienia kapliczki w biurze portalu
alter?..i tu mamy problem :|
polityka?..raczej nie bo on wszędzie widzi ''smoleńsk'' i Putina
religia ?...hmmmm... też o niej nic nie wie oprócz tego co usłyszy od plebana
historia ?...pominę milczeniem bo już nie raz ,nie dwa dawał ''dowody'' jej znajomości ...

może więc ''kącik poezji''?
też raczej nie bo i tam dawał popisy swojego ''krasomówstwa''

pozostaje dział ''kultura''
tam go widzę :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 października 2016r. o 17:16
Dla ciebie idealny byłby dział, w którym mógłbyś wklejać obrazki. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2016r. o 20:28
jednak widzę że nie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2016r. o 22:22
falco napisał(a):
Blackjack napisał(a): Proponuje Falco na dział z polityką :)
A tak na poważnie, to fajnie, że się rozwijacie :) Dopisane 13.10.2016r. o godz. 19:40:Moją propozycję motywuje tym, że chyba miał praktyki w wyborczej :D


nie każdy jak ty głosi ''prawdę smoleńską '' podpartą ''autorytetem '' plebana :D
i tak robisz tu za ''tubę ''Antona ''brzózki''M. więc absolutnie nie nadajesz się do pracy na forum a raczej we frondzie czy innym gościu weselnym

a ponoć cię nudzę ...
:D


falco dawaj te zdjęcia kiboli z 1 sierpnia ze swastykami, czytelnicy nie zapomnieli. Zgrałeś je już w końcu już 2 i pół miesiąca minęło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do rzeczy niezalogowany
15 października 2016r. o 3:36
dajeta sluzbowa fure?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 października 2016r. o 9:46
~ napisał(a):
falco napisał(a):
Blackjack napisał(a):

falco dawaj te zdjęcia kiboli z 1 sierpnia ze swastykami, czytelnicy nie zapomnieli. Zgrałeś je już w końcu już 2 i pół miesiąca minęło


zamiast pierdzielić jak zwykle masz to w zwyczaju ,wklej mój post gdzie napisałem ''kibole ze swastykami''
bo w tej chwili ''łżesz jak pies'' :D
przepraszam wszystkie psy od rasowych po kundle za to porównanie

zdjęcia? ...są tacy co je widzieli a ty nie musisz bo od oglądania masz ''święte obrazki'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.