Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Girlanda jak wisiała tak wisi
~zacofany moher niezalogowany
15 października 2016r. o 18:13
Chłopie, weź coś zrób z tymi kablami, bo będzie nas tak męczyć co tydzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbyszek niezalogowany
15 października 2016r. o 19:05
Za moich czasów to kobieta w kuchni siedziala a nie. Co to ma znaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przyszła żona niezalogowany
15 października 2016r. o 19:58
Skąd ja to znam... mój przyszły mąż rozbudził we mnie nie tylko marzenie o zmywarce, ale i o odkurzaczy roombie. Ciekawe, co będzie następne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przyszła żona niezalogowany
15 października 2016r. o 19:58
Skąd ja to znam... mój przyszły mąż rozbudził we mnie nie tylko marzenie o zmywarce, ale i o odkurzaczy roombie. Ciekawe, co będzie następne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 października 2016r. o 20:03
małostkowość pochłania
rzeczy ważne schodzą na drugi plan
jakie to przykre
ostatni akapit tego felietonu zawiera wszystko to, co potrzebne jest do ''zdrowego'' bycia we dwoje :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2016r. o 20:28
Kupcie sobie zmywarke, naladujcie naczyniami, wlaczcie i idzcie na godzine razem na spacer.
Sprawdzone, potwierdzone, dziala. I na zdrowie i na zwiazek.
Pozdrowienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 października 2016r. o 20:34
A co za problem aby zona siedziała przy kawce ,mąż przy garach i sobie spokojnie bajerzyli ?
I pogadane i gary zrobione ;)[img=1476556488_alplovs.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
15 października 2016r. o 21:21
hemi napisał(a): A co za problem aby zona siedziała przy kawce ,mąż przy garach i sobie spokojnie bajerzyli ?
I pogadane i gary zrobione ;)[img=1476556488_alplovs.jpg]


Hihi :) zawsze można razem gotować - ja mam dwie lewe ręce do gotowania, więc do męża zadanie to należy (ponoć mężczyźni to najlepsi kucharze :) ), ale co będę sama siedzieć w pokoju? Siedzę w kuchni, ziemniaki obiorę, przyprawy podam, pogadać można przy okazji, pośmiać się...robienie czegoś razem to przecież nie tylko seks... ;) Czasem mamy dla siebie mało czasu (choćby przez pracę w różnych godzinach) to należy doceniać każdą chwilę razem.

DP napisał(a): małostkowość pochłania
rzeczy ważne schodzą na drugi plan
jakie to przykre
ostatni akapit tego felietonu zawiera wszystko to, co potrzebne jest do ''zdrowego'' bycia we dwoje :) :) :)


dokładnie... czemu ludzie tego nie rozumieją?

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza