Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Koperty Życia” będą również w lodówkach bolesławian
~emeryt niezalogowany
17 października 2016r. o 22:44
wolałbym kawałek dobrej szynki i wędzonego łososia,koperta dla pomysłodawców!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emerytka niezalogowany
17 października 2016r. o 23:05
W razie włamania złodziej oprócz łupów ma dodatkowo wszystkie dane osobowe z PESEL-em włącznie !!
Może dopisać jeszcze nr konta, login i hasło ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
18 października 2016r. o 0:04
Dziadek będzie dobrowolnie przystępował do programu ale jest ZOBOWIĄZANY corocznie uaktualniać dane.
Koperta będzie zawierała dane LEKARZA PROWADZĄCEGO który z dokumentacją chorób i recept jest na bakier i dziadek będzie się musiał kopsnąć i uaktualnić dokumenty.


Pytanie - co zawierają szuflady z dokumentami w przychodni ZOZ lekarza prowadzącego?
Co zawiera system EWUŚ?

W XXI wieku ,wieku informatyzacji lodówka na artykuły spożywcze spełnia rolę bazy informacji :)

A może tu nie chodzi o zdrowie dziadków tylko o forsę z NFZu i zawracanie mu gitary aby odwiedził ZOZ i zostawił trochę kasy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2016r. o 10:28
~emerytka napisał(a): W razie włamania złodziej oprócz łupów ma dodatkowo wszystkie dane osobowe z PESEL-em włącznie !!
Może dopisać jeszcze nr konta, login i hasło ?


Zgadzam się z Tobą w 100%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent szpitala psych. niezalogowany
18 października 2016r. o 13:17
~emerytka napisał(a): W razie włamania złodziej oprócz łupów ma dodatkowo wszystkie dane osobowe z PESEL-em włącznie !!
Może dopisać jeszcze nr konta, login i hasło ?



popieram , numer konta i piny do kart !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2016r. o 15:41
Zaściankowość i zacofanie aż z was kipią! Taka koperta może uratować życie w momencie gdy przyjeżdża pogotowie a pacjent jest bez kontaktu i sam w mieszkaniu.Ale co tam ciemnogrodzie- złodziei się boicie a sami dajecie się nabrać na "różne metody" i tracicie kasę z własnej naiwności więc taka koperta to pikuś!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~złodziej mrożonek i słoików starym ludzi niezalogowany
18 października 2016r. o 16:02
jest takie stare powiedzenie,że "każdy sądzi po sobie", więc nasuwa sie jeden wniosek, wszyscy powyżej, którzy piszą o kradzieżach sami by tak zrobili, zgadza sie ? Najpierw "rentgen" po szafkach, a potem....może jakaś pomoc.

Powinniście też pomyśleć "po swojemu" że jak już ktoś trzyma kopertę w lodówce żeby ktoś mógł mu pomóc to znaczy, że jest raczej ubogi, bo jak by był bogaty to ktoś by z nim mieszkał i się nim "opiekował" za końcówkę z renty lub emerytury.

Kolejna rzecz "mądrale"... częściej udostępniacie swoje dane dobrowolnie niż te wasze "bystre" umysły się orientują .... a przeróżne instytucje handlują danymi już jak pomidorami, więc taka koperta w lodówce z informacjami o chorobach i lekach to nie taka świeżonka jak myślicie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
18 października 2016r. o 20:02
Szkoda, że dopiero teraz będzie to wprowadzone. Kiedy przyjechało pogotowie do mojej mamy, nie potrafiłam powiedzieć jakie ma choroby i jakie leki bierze, właściwie jakich nie bierze, bo miała schowane w szafce leki nasercowe
Dopisane 18.10.2016r. o godz. 20:02:

Szkoda, że dopiero teraz będzie to wprowadzone. Kiedy przyjechało pogotowie do mojej mamy, nie potrafiłam powiedzieć jakie ma choroby i jakie leki bierze, właściwie jakich nie bierze, bo miała schowane w szafce leki nasercowe. Zmarła już w szpitalu, ale ja nie mogę dostać świadectwa zgonu, bo lekarze nie wiedzą jeszcze jaka była przyczyna. Gdyby była ta karta, a ja nie roztrzęsiona kiedy 85 letnia mama zemdlała, to wszystko inaczej by wyglądało. Czuję się okropnie, bo pogrzeb wstępnie ustalony na piątek, rodzina przyjedzie z daleka, a ja nadal nie mam tego świadectwa zgonu. Taka karta to chyba błogosławieństwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.