Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bardzo niska stopa bezrobocia
~Tomeek niezalogowany
26 października 2016r. o 19:38
Zapłacą godnie! Pracownicy będą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Platforma narodowa niezalogowany
26 października 2016r. o 19:47
Dobrze, że choć starosta pracuje, jutro sesja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lisu26 niezalogowany
26 października 2016r. o 20:07
~Tomeek napisał(a): Zapłacą godnie! Pracownicy będą!


qurva, kolego dokładnie to miałem napisać jak tylko zobaczyłem ten artykuł. pozdrawiam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
26 października 2016r. o 20:19
Dokładnie! Zaczną w zakładach bolesławieckich godnie płacić i szanować pracowników fizycznych- to nie będzie brakować rąk do pracy. Chętnie powrócą wszyscy, którzy z powodu niskich zarobków musieli szukać pracy w innych krajach. Wstydzilibyście się więc tak epatować tym niskim bezrobociem- bowiem wszyscy wiemy, że to ściema. A te podwyżki o których mówicie to zły żart po prostu- płace w bolesławieckich zakładach stoją w miejscu- no może dołożyli w niektórych premie, których i tak prawie nikt nie dostaje. PRAWDA JEST JEDNA: PRACA W BOLESŁAWCU JEST, ALE NIE MA GODNYCH ZAROBKÓW ANI POSZANOWANIA CZŁOWIEKA- PRACOWAŁEM W DWÓCH BOLESŁAWIECKICH MOLOCHACH I WIEM JAK JEST.
A NISKA STOPA BEZROBOCIA NIE JEST ZWIĄZANA Z ROZWOJEM PRZEDSIĘBIORSTW ALE Z TYM, ŻE NADAL PONAD POŁOWA MIESZKAŃCÓW PRACUJE ZA GRANICĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2016r. o 20:19
"Płace i warunki pracy w bolesławieckich firmach poprawiają się, pracownicy zarabiają coraz lepiej"..

ble ble

podwyżki od 40 do 150 zł brutto najczesciej. lepiej piasek zamiatać w goerlitz niż tu być specjalistą od maszyn i zapylać w noce i weekendy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2016r. o 20:35
I bardzo dobrze. Jak pracownicy chodzili od zakładu do zakładu i składali co miesiąc CV, to się z nich głupków i nieudaczników robiło. Ile można wytrzymać takie poniżenie, wizyty w MOPS i częste wizyty w PUP po pieczątkę i żeby sprawdzić czy ktoś na czarno nie pracuje. Ludzie mieli dość, nawet ci, którym nie zależało na wyższych zarobkach, ale w ogóle na pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PPN niezalogowany
26 października 2016r. o 20:52
Co za propaganda, z drugiej strony dobrze że Bolesławieckim pracodawcom brakuje pracowników!. Niech zaczną w końcu szanować pracowników i zaczną godziwie płacić.
A dlaczego nic nie napiszą, że Polaków się z zakładów zwalnia, a przyjmuje Ukraińców!.
Bo co Ukrainiec będzie pracował za pół stawki, kolejna bzdura oni mają takie same stawki jak Polacy, ale cóż miejscowe lobby proukraińskie woli Ukraińców, taka droga prowadzi donikąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Twy niezalogowany
26 października 2016r. o 22:04
A ja proponuję żeby każdy kto czyta te brednie napisał w jakim kraju pracuję, a wtedy wyjaśni się skąd tak niskie bezrobocie. Brak ludzi do pracy to zasługa Boleslawieckich Januszy biznesu którzy jeszcze przyjadą się i na ukraincach wiem o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.