Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Błoto i nieczystości na drogach
~Siwa niezalogowany
28 października 2016r. o 14:50
Powinna policja jeździć po wioskach i karac w Niemczech jakoś każdy po sobie sprząta i nie widzą w tym problemu tylko u nas 100 lat za murzynami taki kraj i mentalność to tak samo jak z psami w parku wszyscy z pieskami wychodzą a gowna nie ma kto posprzątać a wręcz taka paniusia jak udaje że to nie jej pies a straż miejska pilnuje żeby się ktoś piwa w parku nie napil i fajki nie zapalił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOGUT niezalogowany
28 października 2016r. o 15:22
" yon" po co się dusisz skoro nie musisz. Ty to widzę że jesteś bardzo inteligentny i wykształconym człowiekiem a ja jestem chłopem jak to nazwałeś dlatego nie ma miejsca na wsi dla takich jak TY. Proszę do miasta się przeprowadzić tam nie ma błota, drogi czyste . A do tych co piszą że w Niemczech to w Niemczech tamto jesteśmy w Unii możecie bez problemu się tam przeprowadzić . Podejrzewam że każdy frytki z mc donald je a żeby były one to trzeba niestety w polu robić nie nasza wina jest że jest tak mokry rok . Pozdrawiam wszystkich ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hy niezalogowany
28 października 2016r. o 17:09
Największy brudas to kozłowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yon niezalogowany
28 października 2016r. o 17:48
~KOGUT napisał(a): " yon" po co się dusisz skoro nie musisz. Ty to widzę że jesteś bardzo inteligentny i wykształconym człowiekiem a ja jestem chłopem jak to nazwałeś dlatego nie ma miejsca na wsi dla takich jak TY. Proszę do miasta się przeprowadzić tam nie ma błota, drogi czyste . A do tych co piszą że w Niemczech to w Niemczech tamto jesteśmy w Unii możecie bez problemu się tam przeprowadzić . Podejrzewam że każdy frytki z mc donald je a żeby były one to trzeba niestety w polu robić nie nasza wina jest że jest tak mokry rok . Pozdrawiam wszystkich ;)

Ja nie mieszkam na wsi ale często jeżdżę drogami za które to płacę podatki i akcyzy w paliwie i wiele innych więc nie wmawiaj mi że jest mokry rok to można zostawiać syf na drodze. Bo wasz problem jest jeden zarobić jak najwięcej najmniejszym kosztem. A ty pewnie jeszcze jeździsz na paliwie z dopłatami i bez akcyzy i żal ci paru groszy na posprzątanie drogi.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aaa niezalogowany
28 października 2016r. o 18:56
Właśnie u Niemca widziałem taką sytuację, do bambra podjechała policja i grzecznie zapytała czy sprząta brud z ulicy przy zjeździe z pola czy mają wezwać firmę sprzątającą oczywiście na koszt rolnika. Biedak biegiem leciał z miotłą. Proste?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOGUT niezalogowany
28 października 2016r. o 19:39
"yon"
Właśnie i to was boli najbardziej że ktoś ma taniej paliwo , akcyzę to jest po prostu zazdrość że ktoś coś osiągnął. Proszę załóż sobie gospodarstwo i też będziesz to miał. Ale nikt nie widzi tego ile taki rolnik musi włożyć pracy żeby był chleb i wszystko co potem wy jecie. Nie chodzi o to że szkoda grosza na posprzątanie drogi tylko po prostu nie ma czasu trzeba zebrać wszystko z pola na co się cały rok pracowało a potem się posprząta. Nikt nie jest w stanie aby człowiek codziennie stał 14 h i zamiatał drogę bo jest brudna . Nie jestem rolnikiem ale widzę ile pracy trzeba włożyć aby zebrać plony. Wy sobie w lecie siedzicie grilla palicie a rolnicy muszą ciężko pracować. Jak by nie oni to byśmy trawę jedli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aaa niezalogowany
28 października 2016r. o 20:18
Po co ta martyrologia polskiego rolnika to w innych krajach mogą być producentem rolnym i mieć również szacunek dla innych użytkowników dróg. Nauczymy się w końcu żyć razem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek niezalogowany
28 października 2016r. o 20:26
Słuchajta wy wku.we krec ..e jak wam błoto i gleba na wsi przeszkadza to na sahare albo syberie wypierdalać byłem tam na wczasach jest spokój FARMER

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.