Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oceń Policję
~Master niezalogowany
31 października 2016r. o 13:21
W swoim życiu miałem policją do czynienia dwa razy. Raz jak mnie pałkarz zapytał na ulicy, czy jestem pod wpływem, powiedziałem, że nie jego sprawa, a pomyślałem, że mu z bańki tak przypierdo....ę, że już się nie podniesie za te bezpodstawne pytania, ale się powstrzymałem, bo raczej zszedłby z tego świata. A drugi raz zatrzymała mnie sierżantka i zapytała się czy jadę z kochanką (owszem jechałem z koleżanką, zresztą tego nie ukrywałem), powiedziałem, że owszem ale z Panią też się mogę umówić... Powiedziała proszę jechać, zresztą lekko zawstydzona. W sumie ciekawe doświadczenia..., moja koleżanka dodała, że dobrze się zachowałem:) Pozdrawiam zwłaszcza Panią sierżant :) Ogólnie moja ocena jest : dobra :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~henio niezalogowany
31 października 2016r. o 13:55
A o trzecim razie zapomniałeś ? Jak pałą po grzbiecie dostałeś i na Ogrodowej spytałeś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Master niezalogowany
31 października 2016r. o 14:57
Ty masz coś z głową kolego?
~henio napisał(a): A o trzecim razie zapomniałeś ? Jak pałą po grzbiecie dostałeś i na Ogrodowej spytałeś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~henio niezalogowany
31 października 2016r. o 15:00
~Master napisał(a): Ty masz coś z głową kolego?
Kolegów to sobie w gimnazjum poszukaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Master niezalogowany
31 października 2016r. o 15:12
Nie wiem jak ty, ale ja w gimnazjum kolegów nie szukam
~henio napisał(a):
~Master napisał(a): Ty masz coś z głową kolego?
Kolegów to sobie w gimnazjum poszukaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tadzio niezalogowany
31 października 2016r. o 17:24
~Master napisał(a): Nie wiem jak ty, ale ja w gimnazjum kolegów nie szukam
To na forum tym bardziej nie znajdziesz więc turlaj dropsa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Master niezalogowany
31 października 2016r. o 18:09
Być może i masz rację, wszystkie krytyczne uwagi przyjmuję do wiadomości, pozdrawiam
~Tadzio napisał(a):
~Master napisał(a): Nie wiem jak ty, ale ja w gimnazjum kolegów nie szukam
To na forum tym bardziej nie znajdziesz więc turlaj dropsa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Coco Jambo i do przodu... niezalogowany
1 listopada 2016r. o 23:43
I pałą i pałą i pałą przez łep. Tak polska policja zarabia na chleb...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.