Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie oddali krew dla Polski
~gość niezalogowany
2 listopada 2016r. o 11:06
Jakby był stały punkt oddawania to ten sklep poprzez dawców nie robiłby sobie reklamy , ale to działa, reklama jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krwiodawca niezalogowany
2 listopada 2016r. o 11:25
odkąd są krwiobusy nie oddaje krwi w bolesławcu czemu? byłem kilka razy i raz musiałem czekać łaskawie na lekarza, drugim razem byłem za późno czyli ok 9tej:) a za trzecim razem udało oddać mi się krew - to był upalny lipiec i latające zielone muchy nad głową... nigdy więcej ... oddaję we wrocławiu, wszystko trwa ok 45min, ...
(A+ oddane 18 l. wiek 34 lata)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
2 listopada 2016r. o 11:36
za wizytę u lekarza płacę nie mało leki w aptece droższe od jedzenia więc dlaczego krew mam oddać za darmo?a dlatego żebyś potem 2 lata czekał do specjalisty i zdech na wycieraczce szpitala ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
2 listopada 2016r. o 12:02
Jaką macie pewność że faktycznie zbieracie krew dla Polski? A może dla Ukrainy albo dla Niemców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qq niezalogowany
2 listopada 2016r. o 14:28
w głogowie jest nowa stacja poboru krwi i dodatkowa akcja pod intermarche - po co? a takie miejscowości jak lubań lwówek zgorzelec niesty poza akcją - troche to nielogiczne i przykre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MARTA niezalogowany
2 listopada 2016r. o 19:47
WIECI DLACZEGO LUDZIE ODDAJĄ KREW
DLA DNIA WOLNEGO I PIENIĘDZY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
2 listopada 2016r. o 19:54
klucznick napisał(a): za wizytę u lekarza płacę nie mało leki w aptece droższe od jedzenia więc dlaczego krew mam oddać za darmo?a dlatego żebyś potem 2 lata czekał do specjalisty i zdech na wycieraczce szpitala ;(


Ano dlatego, że mimo tego, że się nawet nie spodziewasz, kiedyś może i Ty będziesz potrzebował czyjejś krwi i ją ot tak, po prostu dostaniesz :)


Dopisane 02.11.2016r. o godz. 19:54:

~MARTA napisał(a): WIECI DLACZEGO LUDZIE ODDAJĄ KREW
DLA DNIA WOLNEGO I PIENIĘDZY


Na szczęście nie wszyscy . Są tacy, którzy robią to chcąc ratować życie innym i chwała im za to, że nie myślą tylko o sobie .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
2 listopada 2016r. o 19:56
klucznick napisał(a): za wizytę u lekarza płacę nie mało leki w aptece droższe od jedzenia więc dlaczego krew mam oddać za darmo?a dlatego żebyś potem 2 lata czekał do specjalisty i zdech na wycieraczce szpitala ;(

Nie, dlatego (obyś nigdy nie potrzebował) żebyś otrzymał ten dar od serca:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.