Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gwarkowie powiatowi spotkają się przy kuflu pełnym piwa
~ niezalogowany
10 listopada 2016r. o 17:45
Emerycie, nie narzekaj. Zapisz się i idź na imprezę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EM niezalogowany
10 listopada 2016r. o 18:28
NIE NARZEKAM TYLKO JEST MI PRZYKRO JAK HANYSY SIĘ PASTWIĄ NA NASZĄ BRAĆ Z DOLNEGO ŚL A CO DO PIWA TO MOGĘ ZROBIĆ TAMĘ NA BOBRZANCE OD I TYLE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wie heißt du? niezalogowany
10 listopada 2016r. o 18:32
~gienek napisał(a): A jak wpłacę honorarium to też mogę się przebrać za górnika i przyjść na karczmę?


Przebierz się za Helgę to niejeden będzie się ślinił, jak Bawarski bauer na Oktoberfest ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
10 listopada 2016r. o 18:56
Kazimierz Marczewski napisał(a): Warunek jest jeden, poczucie humoru, mężczyzna,piwa nie zabraknie.


Panie Kazimierzu, warunek jest jeden!
Jaki?
Poczucie humoru, czy bycie mężczyzną?
Swoją drogą niezły szowinizm, tylko mężczyźni mają wstęp.
Na szczęście byłam raz na takim spotkaniu, nie w Bolesławcu niestety :> i mam kufel do dziś!
Tamci panowie górnicy nie byli tak restrykcyjni odnośnie płci i zabawa była przednia.
:) :)
Miłych wrażeń panom górnikom życzę!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 listopada 2016r. o 0:13
Widać, że szowinizm w Bolesławcu trzyma się mocno. Kto by pomyślał, że będzie promowany na takim "postępowym" forum.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gornik niezalogowany
11 listopada 2016r. o 0:22
Drodzy forumowicze, dzialacke aktywne na internecie a ciezko sprawdzic informacje o barborce. Jest to swieto gornikow tylko mezczyzn gdzie bawia sie pija piwo opowiadaja sprosne rzeczy i to co sie dzieje tam, zostaje miedzy gornikami. Zadne szowinizm.. to takie modne dzis slowo.. ale jednak to po prostu tradycja :) Panie "gorniczki" czyli glownie pracownice naukowe i Panie z kadr rowniez obchodza to świeto i bawia sie ale oddzielnie od mezczyzn a ich zabawa zwie sie "comber babski" zazwyczaj impreza jest laczona okolo 3-5 godzin po jej rozpoczeciu i wszyscy aktorzy spektaklu stanu gorniczego bawia sie wspolnie :) pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 listopada 2016r. o 16:49
Jeśli panie bawią się osobno, to gdzie jest informacja na ten temat?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cober babski niezalogowany
12 listopada 2016r. o 12:41
kiedy ten comber ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego