Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie świętowali niepodległość
~Kuba niezalogowany
12 listopada 2016r. o 19:48
Panna z dzieckiem rzygasz jadem na prawo i lewo w kazdym komentarzu. Zero merytorycznosci, wieczny stek inwektyw. Jest to tak beznadziejne, ze az przykro. Tacy jak Ty potrafia tylko narzekac i pluc na innych. Rusz dupsko i zrob cos konstruktywnego i sie tu tym pochwal skoro caly swiat robi wszystko ch...wo. Wtedy inni tak radosnie jak Ty beda to mogli skrytykowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 listopada 2016r. o 4:04
~Kuba napisał(a): Panna z dzieckiem rzygasz jadem na prawo i lewo w kazdym komentarzu. Zero merytorycznosci, wieczny stek inwektyw. Jest to tak beznadziejne, ze az przykro. Tacy jak Ty potrafia tylko narzekac i pluc na innych. Rusz dupsko i zrob cos konstruktywnego i sie tu tym pochwal skoro caly swiat robi wszystko ch...wo. Wtedy inni tak radosnie jak Ty beda to mogli skrytykowac.


Kubuś , Ty tłuku :) . Zrobiłem coś konstruktywnego . Moja osiemnastoletnia córcia ślicznie rysuje i jest zaje.bista laska. A dwunastoletni synek jest niezłym kabareciarzem ... i ja i córcia śmiejemy się z niego do łez :D

A jak przeczytałem Im wczoraj to :

~Mati napisał(a): Pannazdzieckiem ty to musisz mieć straszne życie :) Współczuję twoim bliskim... Wiecznie narzekasz i nic ci nie pasuje. Ktoś dobrze napisał, nikt cię na siłę tu nie trzyma. Na wschodzie nie mają CETA i nie chcą do eurokołchozu. Więc pakuj walizki i jazda!
Lol


... to zgodnym chórem oświadczyli , że też współczują ... głupoty.

Bo widzicie Panowie w mundurkach , niepodległość zaczyna się od sposobu myślenia. Bieganie ze sztandarami na różnych uroczystościach nie świadczy o niepodległości , tylko o uzależnieniu od Systemu. :)

Miłej niedzieli Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2016r. o 8:03
Zrobiłeś dwójkę dzieci, jak większość ludzi, a co poza tym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
13 listopada 2016r. o 9:38
Panno, mamy wolność, chociażby możliwość podróży po Europie.
Korzysta z tego przywileju już około 2 milionów Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 listopada 2016r. o 10:47


Zmoderowano 13.11.2016 godz.11:51 - powód: post o dzialalnosci gospodarczej - brak zwiazku z tematem watku - emem (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
13 listopada 2016r. o 11:05
Panno, mamy wolność, chociażby możliwość podróży po Europie.
Korzysta z tego przywileju już około 2 milionów Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 listopada 2016r. o 13:37
~ed napisał(a): Panno, mamy wolność, chociażby możliwość podróży po Europie.
Korzysta z tego przywileju już około 2 milionów Polaków.


A może nawet trzy. Statystyki milczą. Rację miał Andrzej Gwiazda ... " Naród Polski jest tanią siłą roboczą " dla eurokołchozu direkt aus Moskwa :D Edek wyrazy szacunku za wiedzę i Inteligencję :)

Ale ... zechcesz mi zrelacjonować , co tam Korwin znowu pieprzył ?

Idea Franka spełniła się w rzeczywistości ... służymy nowoczesnym kacapom z pod znaku NWO

Tępić NWO gdzie się tylko da :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
13 listopada 2016r. o 18:16
Na JKM nie byłem, brakło czasu.
Przytoczę jeszcze słowa tak wyśmiewanego kandydata na prezydenta RP Stanleya T.
"Polacy, nie pozwólcie zrobić z Polski enklawy białych murzynów Europy!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.