Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wasz najbardziej nielubiany lub wręcz znienawidzony polityk

11445
PanM
20 listopada 2016r. o 8:05
~ napisał(a): a teraz kto pisze?
nawiedzeni betoniarze
hahaha


Z całym szacunkiem dobry człowieku. Określenie " NAWIEDZONY " dotyczy tych którzy nie kierują się zdobyczami wiedzy i racjonalnego myślenia .
Nawiedzony forsuje swoje mityczne wizje do realnego świata.
Odpowiedz sobie sam miła tyldo co bardziej pasuje do mistyki -- wiara czy betoniara ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2016r. o 8:51
nawiedzony oszolomku mowa tutaj o politykach
ty wszędzie widzisz swoje cierpienia
ale nie musisz się z nimi wszędzie obnosić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2016r. o 9:38
falco napisał(a): swój światopogląd MUSI zostawiać w pokoju który zajmuje w ''pałacu''
kiedy siada za biurkiem jest już urzędnikiem państwowym a tu już nie ma mowy o tym jakie ma przekonania ...
Polacy to nie tylko katolicy i …

Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce. :D

Nie, nie wszyscy Polacy są katolikami, tylko ok. 90% z nich.
Wg spisu powszechnego z 2011 r. 87,58% zadeklarowało przynależność do KK obrządku łacińskiego; 0,41% to prawosławni, 0,36% - świadkowie Jehowy, 0,18% - luteranie, 0,09% - grekokatolicy, 0,07% - zielonoświątkowcy, 0,03% - mariawici, 0,15% - inni, 2,41%- bez przynależności wyznaniowej, a odpowiedzi odmówiło 7,10%.

Rozumiem, Sokole, że marzy Ci się stanowienie prawa sprzecznego ze światopoglądem większości obywateli, życzę powodzenia. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2016r. o 10:11
~ napisał(a): a teraz kto pisze?
nawiedzeni betoniarze
hahaha


Nie obrażaj głupku mojej betoniary. Moja Córcia , którą wychowałem ( parę dni temu świętowaliśmy Jej osiemnastkę ) załamie Cię w dowolnej dyskusji. Chcesz się sprawdzić ? :]

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2016r. o 10:58
~ napisał(a):
falco napisał(a):



Izuś (głos wewnętrzny mi podpowiada że to Ty :D )
masz rację częściowo bo nie do końca jak kto chce ,tylko jak ...y chcą ;)

o jakim spisie tutaj piszesz bo jakoś nie pamiętam bym w czymś takim uczestniczył :D
czyli te 2,41 już jest sfałszowane co nie jest dla mnie czymś obcym w tym kraju :D

''prawo stanowione''? a co to za ''wytwór''?
żadnego prawa nie trzeba zmieniać ,wystarcz je respektować ;)
ja w to prawo już od dawna nie wierzę bo ono dla takich jak ja i milionom podobnych jest niewiele warte ...
ale wierzę w sprawiedliwość nawet kiedy zachodzi możliwość ''linczu''
tylko kto będzie katem to już wymaga głębszego zastanowienia ;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2016r. o 12:24
A mój Synek ... powiedział mi wczoraj śmieszny kawał

list z UPC ...

Oddawać kasę , bo pozabijam :D :D :D

Od siebie dodam , że Radek Różański jest wspaniałym Facetem

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2016r. o 13:01
~ napisał(a):
falco napisał(a): swój światopogląd MUSI zostawiać w pokoju który zajmuje w ''pałacu''
kiedy siada za biurkiem jest już urzędnikiem państwowym a tu już nie ma mowy o tym jakie ma przekonania ...
Polacy to nie tylko katolicy i …

Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce. :D

Nie, nie wszyscy Polacy są katolikami, tylko ok. 90% z nich.
Wg spisu powszechnego z 2011 r. 87,58% zadeklarowało przynależność do KK obrządku łacińskiego; 0,41% to prawosławni, 0,36% - świadkowie Jehowy, 0,18% - luteranie, 0,09% - grekokatolicy, 0,07% - zielonoświątkowcy, 0,03% - mariawici, 0,15% - inni, 2,41%- bez przynależności wyznaniowej, a odpowiedzi odmówiło 7,10%.

Rozumiem, Sokole, że marzy Ci się stanowienie prawa sprzecznego ze światopoglądem większości obywateli, życzę powodzenia. :D



Teraz spis pod rządami PiS-u wykaże że katolików jest 130% :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2016r. o 15:12
tak może być
w tym kraju to jest możliwe :D

tylko czekaj jak pislanderzy zaczną wynosić ''na ołtarze '' Gosiewską która to w ''akcie dobrej zmiany'' sama zdewaluowała ''wartość' męża i to do jakiego poziomu :D
w ciągu niepełnego miesiąca jego ''akcje'' spadły pięciokrotnie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.