Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężko ranna kobieta zabrana do szpitala helikopterem
~Ja5 niezalogowany
17 listopada 2016r. o 14:55
Czepiacie się taksówkarzy jak takie coś może się każdemu przydarzyć, ogarnijcie się troszkę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2016r. o 15:11
Ostrożności nigdy za wiele, zarówno po stronie pieszych, jak i kierowców. Zasada ograniczonego zaufania, to złota zasada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abgosc niezalogowany
17 listopada 2016r. o 17:30
Potrąconych pieszych lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przemo niezalogowany
17 listopada 2016r. o 18:43
Taxi szybko i bezpiecznie,hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 listopada 2016r. o 19:37
dzisiaj miałem okazję obejrzeć zdjęcie zrobione z okna ponad miejscem zdarzenia ...
odległość w jakiej leży od przejścia poszkodowana kobieta mogą wiele wyjaśnić co do prędkości samochodu a więc i siły uderzenia ...

a co do taksówkarzy ...panowie nie wiecie do czego służy kierunkowskaz?
przecież to co robicie niekiedy na ulicach zmieniając kierunek ruchu lub pas jazdy to zgroza ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
17 listopada 2016r. o 19:45
Odchodząc od konkretnego przypadku, każdy ma coś za skórą. Piesi, ubrani zazwyczaj na czarno z włączonym trybem nieśmiertelności. Ślepi kierowcy, jadący "na czuja". Albo ci, którzy mają się czym rozpędzić, ale z hamowaniem już słabo. No i taksówkarze, ktorym teoretycznie wszystko wolno. Niestety, was panowie też obowiązują pewne zasady. Odnoszę wrażenie, że kierowcy taksówek czasem pozwalają sobie na więcej, niż policjanci czy ratownicy-kierowcy karetek. Szczególnie w kwestii parkowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
17 listopada 2016r. o 20:05
Dobrym i wiarygodnym źródłem informacji o zdażeniah droowych jest profil na FB: The Bad Bunzlauer. Prowadzony przez amatorów ale dużo bardziej profesjonalny w przekazywaniu treści niż ta strona :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~almas niezalogowany
17 listopada 2016r. o 20:20
Nigdy jeszcze na przejściu dla pieszych nie przepuściła mnie taksówka. Autobus, a nawet ciężarówka potrafią się zatrzymać, ale taksówka nigdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza