Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
14 lat Prezydenta Piotra Romana
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 listopada 2016r. o 20:50
Przemek eurokołchoz i ichny EBC niczego Wam za darmo nie dają. Jak słyszę słowo fundusze to qurwica mnie bierze na głupotę Rodaków. Za Gierka było nas 42 miliony. Za Romana w Bolesławcu nie wiem czy jest chociaż z trzydzieści tysięcy . To się nazywa cicha depopulacja ... mówi Ci to coś ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 listopada 2016r. o 20:56
~Przemek napisał(a): Boleslawiec jest jedym z miast, które najlepiej w polsce wykorzystalo ostatnie 14 lat funduszy. Je trzeba umiec pozyskiwac. Zapraszam na wycieczke po miastach powiatowych polski - albo ksiazke filipa springera na ten temat zeby zobaczyc roznice.


Młody człowieku .
A ile tu jest przyzwoitych miejsc pracy ?
Ilu mieszkańców przybyło a ilu ubyło przez lata prezydentury PR ?
Czy w tym okresie przybywa czy ubywa firm prywatnych Bolesławian ?

NISKIE BEZROBOCIE ? -- Prawie w każdej rodzinie ktoś pracuje , mieszka poza Polską .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malgosia niezalogowany
19 listopada 2016r. o 22:39
Prezydent Roman jest bardzo dobrym prezydentem. To miasto pieknieje w oczach. Gdyby tylko mozna bylo poprawic elewacje na kilku ulicach jak k miarki ,kubika ,komuny paryskiej to boleslawiec nie rozni sie niczym od europejskich miast.
Pracy tez jest sporo, jedyny mankament to niskie zarobki, ale miejmy nadzieje ze to z czasem sie zmieni.Panie Prezydencie dziekuje bardzo za termy ,nie musze juz wyjezdzac do slowacji lub wegry i placic wielkie pieniadze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sss niezalogowany
19 listopada 2016r. o 22:58
~Malgosia napisał(a): Prezydent Roman jest bardzo dobrym prezydentem. To miasto pieknieje w oczach. Gdyby tylko mozna bylo poprawic elewacje na kilku ul, to boleslawiec nie rozni sie niczym od europejskich miast.
Pracy tez jest sporo, jedyny mankament to niskie zarobki, ale miejmy nadzieje ze to z czasem sie zmieni.Panie Prezydencie dziekuje bardzo(...)


Pan Prezydent potrafi pozyskać środki z UE,powstało wiele zakładów pracy ,mamy piękne miasto itd.,.. Człowiek z głową na karku :)...ale...
Pan Prezydent Bolesławca nie ma wpływu na nasze zarobki,nie skłoni ludzi leniwych do pracy,nie decyduje o podatkach itp.-i to ci ostatni najwięcej "plują jadem" na forum narzekając na cały świat...

Szacunek dla Pana Panie Prezydencie :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obcy niezalogowany
19 listopada 2016r. o 23:14
Do Bolesławca przeprowadziłem się za namową źony z miasta wojewódzkiego gdzie miałem pracę o jakiej zawsze marzyłem. Pamiętam miasto jako jedno z wielu nie wyróżniających się w tamtym okresie
Dzisiaj jest zauważalne źe Bolesławiec zalicza się do grona miast bardzo zadbanych,doinwestowamych.Jako zwykły mieszkaniec oceniam fakty zauważalne w dniu codziennym.
Panie Prezydencie miasto jest bardzo ładne,pomimo powyźszych opini, pozostanie to co jest zrobione proszę się nie zraźle



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obcy niezalogowany
19 listopada 2016r. o 23:23
Do Bolesławca przeprowadziłem się za namową źony z miasta wojewódzkiego gdzie miałem pracę o jakiej zawsze marzyłem. Pamiętam miasto jako jedno z wielu nie wyróżniających się w tamtym okresie
Dzisiaj jest zauważalne źe Bolesławiec zalicza się do grona miast bardzo ładnych,
zadbanych,doinwestowamych.Jako zwykły mieszkaniec oceniam fakty zauważalne w dniu codziennym.
Panie Prezydencie miasto jest bardzo ładne,pomimo powyźszych opini, pozostanie to co jest zrobione proszę się nie zraźać jak mówi przysłowie ,,psy szczekają a karawana idzie dalej''





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2016r. o 23:31
Patrzcie co jest niezrobione a było obiecane. Większość rzeczy zostało zrobionych przez ludzi i firmy. Często prezydent tylko firmowal swoją osobą wydarzenia i inwestycje z którymi oprócz imprezy na otwarcie nie miał nic wspólnego. Myślę że czas już na zmianę. Potrzeba kogoś z nowymi pomysłami. taki urząd powinno się maksymalnie 2 kadencje pełnić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2016r. o 0:03
~Malgosia napisał(a): Prezydent Roman jest bardzo dobrym prezydentem. To miasto pieknieje w oczach. Gdyby tylko mozna bylo poprawic elewacje na kilku ulicach jak k miarki ,kubika ,komuny paryskiej to boleslawiec nie rozni sie niczym od europejskich miast.
Pracy tez jest sporo, jedyny mankament to niskie zarobki, ale miejmy nadzieje ze to z czasem sie zmieni.Panie Prezydencie dziekuje bardzo za termy ,nie musze juz wyjezdzac do slowacji lub wegry i placic wielkie pieniadze.


Małgosiu jesteś dokładnie tak samo zabetonowana , jak Twój guru Roman . Po fujara Ci Miasto , skoro Ludzie stąd uciekają ?

Miałbym kilka jeszcze innych pytań np. do mojej siostry Stefani Różańskiej , po mężu Burdzy . Czego Wy tak na prawdę chcecie głupie suki ? Myślę , że Pani Maria Tryzna , nasza Matka wstydzi się za Ciebie Siostro ... Jest mi na prawdę bardzo przykro , że musiałem to napisać ...

Od kilku lat tłumaczę Wędrowcom rzeczywistość , ale Ludzie wolą żyć w oparach sentymentu opartego na fiducjarnej rodzinie , nie na Miłości.

Wracając do tematu Nona . Zakochałem się :) Obiecywałem Ci , że pierwsza się o tym dowiesz . To mówię :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima