Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy korzyści, jakie przynosi parkowanie samochodu w TYM miejscu
9176
kc
1 grudnia 2016r. o 0:10
falco napisał(a): panowie -pisałem wcześniej
ruszcie dups.k.a od laptopów i poszukajcie potrzebujących ...


A co oni są jakąś organizacją charytatywną ? Jak znasz ludzi, którzy potrzebują pomocy to rusz dup.ę i kup im tonę węgla, na to cię chyba stać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
1 grudnia 2016r. o 0:44
Wracając do tematu nie widzę sensu rezerwować parkingu na EPPO, EPWR i EPKT, parkingów w brud. Nie wiem jak jest na EPWA, EPKK, EPRZ, EPGD... : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 10:34
falco napisał(a): lotnisko raczej nie zainteresuje pewnej rodziny z ulicy Kościuszki (numeru nie znam) która będąc z dwójką dzieci nie bardzo wie jak ogrzać mieszkanie by nie marzły ,nie bardzo też mają środki na zakup odzieży ...

i wiecie co ?...ci ludzie mają tyle ambicji w sobie że kategorycznie zabronili mi wymieniać swoje nazwisko ...
panowie -pisałem wcześniej
ruszcie dups.k.a od laptopów i poszukajcie potrzebujących ...
temat o lotnisku wiem że wam potrzebny jako ''sponsorowany'' ale to oprócz kasy nic więcej wam nie przyniesie ...

''spokojnej nocy''
może ty pomożesz?powiadom odpowiednie służby które udzielą pomocy nie licz na innych.ani szlachetna paczka ani tym bardziej wośp im nie pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 12:39
falco napisał(a): lotnisko raczej nie zainteresuje pewnej rodziny z ulicy Kościuszki (numeru nie znam) która będąc z dwójką dzieci nie bardzo wie jak ogrzać mieszkanie by nie marzły ,nie bardzo też mają środki na zakup odzieży ...

i wiecie co ?...ci ludzie mają tyle ambicji w sobie że kategorycznie zabronili mi wymieniać swoje nazwisko ...
panowie -pisałem wcześniej
ruszcie dups.k.a od laptopów i poszukajcie potrzebujących ...
temat o lotnisku wiem że wam potrzebny jako ''sponsorowany'' ale to oprócz kasy nic więcej wam nie przyniesie ...

''spokojnej nocy''

rusz się i pomóż .Zgłoś do caritas ,potrafisz tylko jechać po kościele ,masz okazje sprawdzić czy ci pomogą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 grudnia 2016r. o 14:32

i tu jakoś dziwnym zrządzeniem losu ,jakoś wasza ''wyobraznia'' pewnych spraw nawet nie dopuszcza do siebie ...
a tacy z was znawcy co i kiedy kimś kieruje ...mędrcy lekarze ,filozofowie ,psychoterapeuci ...
tylko jak przychodzi co do czego to wolicie durnowate wpisy typu ''kup im to czy tamto''
prawda jakie to łatwe?
i wy tu tak często piszecie o jakiejś ''empatii''
po powyższych wpisach widać jak ''wielkie'' jej pokłady w was drzemią

:D
już po tym co wyżej widać można się domyślać waszych reakcji na to gdybym cokolwiek napisał że kupiłem ''to'' że dałem im ''tyle''

po co?...potrzebujecie kolejnej ''pożywki'' by coś w sobie zaspokoić ?
by plunąć jadem w kogoś?
a może tylko by coś w sobie zagłuszyć

;)

popatrz jedna z drugim ...
weszliście w temat nie po to by jak w temacie stoi , napisać coś o lotnisku a tylko dlatego bo pokazał się wpis ''falco''

dlaczego nawet słowem nie zapytaliście o to czy można tej rodzince pomóc w jakiś inny sposób ...
dlaczego ?...bo jesteście zadufańcami zapatrzonymi tylko w siebie

na koniec - nie pieprzcie mi tu o waszej ''empatii' bo tak naprawdę to tylko ''moda'' na to słowo sprawiła że tak często go używacie a tak naprawdę nie znacie jego prawdziwego znaczenia ...




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
1 grudnia 2016r. o 14:36
Parkowanie przy lotnisku to kwestia wygody ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 grudnia 2016r. o 14:55
Marcin
Ty dobrze wiesz o czym tym pisałem ...
sprawa lotniska jest tu mało istotna pomijając to że sam artykuł o nim być może komuś się przyda ...

nie wystarczy pstryknąć kilka fotek z jakiegoś festynu ,z jakiegoś spotkania ,z jakiejś sesji rady by stać się ''reporterem''

to nie są akurat tak ważne sprawy dla mieszkających tu ludzi ale o tym nie dowiesz się siedząc na posiedzeniu czy to Romana czy też Stasika ...

uważasz że powinienem sam założyć kolejny temat ''apel o pomoc'' ?
uważasz że to jest ''wyjście''?

a tymczasem jak się domyślam ''radni'' w niedługim czasie podniosą pensyjkę koleżce staroście...





"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 grudnia 2016r. o 16:52
falco napisał(a):
i tu jakoś dziwnym zrządzeniem losu ,jakoś wasza ''wyobraznia'' pewnych spraw nawet nie dopuszcza do siebie ...
a tacy z was znawcy co i kiedy kimś kieruje ...mędrcy lekarze ,filozofowie ,psychoterapeuci ...
tylko jak przychodzi co do czego to wolicie durnowate wpisy typu ''kup im to czy tamto''
prawda jakie to łatwe?
i wy tu tak często piszecie o jakiejś ''empatii''
po powyższych wpisach widać jak ''wielkie'' jej pokłady w was drzemią

:D
już po tym co wyżej widać można się domyślać waszych reakcji na to gdybym cokolwiek napisał że kupiłem ''to'' że dałem im ''tyle''

po co?...potrzebujecie kolejnej ''pożywki'' by coś w sobie zaspokoić ?
by plunąć jadem w kogoś?
a może tylko by coś w sobie zagłuszyć

;)

popatrz jedna z drugim ...
weszliście w temat nie po to by jak w temacie stoi , napisać coś o lotnisku a tylko dlatego bo pokazał się wpis ''falco''

dlaczego nawet słowem nie zapytaliście o to czy można tej rodzince pomóc w jakiś inny sposób ...
dlaczego ?...bo jesteście zadufańcami zapatrzonymi tylko w siebie

na koniec - nie pieprzcie mi tu o waszej ''empatii' bo tak naprawdę to tylko ''moda'' na to słowo sprawiła że tak często go używacie a tak naprawdę nie znacie jego prawdziwego znaczenia ...

falco
empatii się nie zna i nie rozumie, to smutny fakt
albo jest albo jej nie ma

jeśli zaś chodzi o ubrania to może mogę pomóc
proszę o info :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.