Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek na A4
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 10:51
~xxxx napisał(a): jak miala na imie dziewczyna??

Małgorzata:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierująca niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 13:51
Jeżdżę tą trasą codziennie do pracy i uwierzcie że nie ma różnicy auta ciężarowe czy osobowe. Zdarza się że jakiś "fantazyjny tirowiec" blokuje lewy pas ale ludzie w osobówkach popatrzcie na siebie. Większość kierowców uznaje tylko lewy pas, grzechem byłoby dla nich zjazd na prawy i przepuszczenie szybciej jadącego z tyłu. Kulminacja pokazu "buraczanej jazdy" przypada na okres świąteczny. To jest szokk - jazda na zderzaku, blokowanie lewego pasa czy chociażby ostre hamowanie za autem ciężarowym by za chwilę wymusić i wcisnąć się na lewy pas. I co tu Policja pomoże jak my już taki naród jesteśmy. U siebie szpan i chamstwo a po przekroczeniu granicy można już normalnie. Można? !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chomeer niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 16:44
Klucznik buraczku, zamiast tu wypisywać głupoty to idź na kurs się douczyć techniki jazdy i kultury! Bo jeździć i zachować sie nie umiesz a głos zabierasz. Jeżeli chodzi o tacho. To powinni wam wprowadzić konkretne kontrole! Mandaty i kary też powinny być dotkliwsze. Tak, kierowcy osobówek tez nie umieją sie poruszać ale jak osobówką wjedzie w drugą osobówkę to napewno nie narobi takiej szkody co tir wjeżdżający w osobówkę. Tak ciężko pomyśleć logicznie????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~666 niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 20:47
To był bus dostawczy a kierowca zasnoł za kierownica. Bus był z towarem na pace ponad 500 kg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
2 grudnia 2016r. o 20:49
Nie bronię żadnej z grup społecznych, ale zdarza mi się jeździć z przyczepą. Tylko kierowcę "tira" stać na to, aby poinformować mnie o tym, że mogę już zjechać na prawy pas po manewrze wyprzedzania. Niby głupota, ale to jest właśnie kultura na drodze. Jadąc osobówką patrzę dalej niż koniec własnej maski i nie mam problemu z tym, że "tir" zajedzie mi drogę. Patrzcie dalej, myślcie i bądźcie wyrozumiali. Wszyscy jedziemy tą samą drogą i każdemu zależy, żeby dojechać bezpiecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosc niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 21:01
Dziwne ze zasnąl akurat w tym momencie gdzie stał samochód na pasie awaryjnym, przecież autostrada ma tyle kilometrów i nie stoją na pasie samochody co kilka metrów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 21:42
NIECH WSZYSTKIE cPUNY TAK SKOŃCZĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14520
#matoslaw nieaktywny
2 grudnia 2016r. o 22:00
k1p napisał(a): Nie bronię żadnej z grup społecznych, ale zdarza mi się jeździć z przyczepą. Tylko kierowcę "tira" stać na to, aby poinformować mnie o tym, że mogę już zjechać na prawy pas po manewrze wyprzedzania. Niby głupota, ale to jest właśnie kultura na drodze. Jadąc osobówką patrzę dalej niż koniec własnej maski i nie mam problemu z tym, że "tir" zajedzie mi drogę. Patrzcie dalej, myślcie i bądźcie wyrozumiali. Wszyscy jedziemy tą samą drogą i każdemu zależy, żeby dojechać bezpiecznie.


Swieta racja. Prowadzac pojazd patrzmy dalej przed siebie.Wieksze prawdopodobienstwo ze nie zaskoczy nas jakas nagla sytuacja.A kierowcy ciezarowek nie wyprzedzaja sie dla przyjemnosci tylko z przymusu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza