Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ludzie z wielkim sercem

~Zgłaszający niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 20:17
~~ napisał(a): Nie jestem żaden drogi. Jeżeli już, to droga. Nie zazdroszczę, bo to też grzech, tak samo jak próżność.


Zazdrościsz bo nie starasz się zrozumieć. Ci ludzie się tam nie pchali to ktoś ich zgłosił a ktoś wniosek poparł bo działania są udowodnione, czyż nie? Ty nie chwalisz kogoś i nie dziękujesz jeśli ci pomoże? Zastanów się nad tym co piszesz bo komuś może być przykro moja droga. Czy tak samo być pisała gdyny ktoś z tych osób pomógł Tobie w potrzebie? Nie sądzę.
Echch, nawet przy takiej okazji znajdzie się ktoś narzekający... Życie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
2 grudnia 2016r. o 20:17
~~ napisał(a): Nie jestem żaden drogi. Jeżeli już, to droga. Nie zazdroszczę, bo to też grzech, tak samo jak próżność.


I upierdliwość, ona też jest grzechem, ponieważ uprzykrza życie innym .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 20:27
Rzeczywiście, nie dość, że upierdliwi to jeszcze nie tolerancyjni. Jeżeli ktoś wyrazi swoje zdanie, będzie tu zaszczuwany. Już nie jeden raz na tym forum tak było. Ludzie, czy czujecie się zagrożeni, że ktoś wychowany w duchu religijnym wyraził swoje zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~♥♥♥♥ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 20:53
~~ napisał(a): Nie można się chwalić dobrymi uczynkami, bo nie będą to dobre uczynki, ale zwykła próżność.


Nie znasz znaczenie pojęcia próżność! :)

Mgosia napisał(a): Rożnica polega na tym, że ktoś, a nie oni sami, a to ma wielkie znaczenie .
Naprawdę tego nie rozróżniasz ?


Masz rację skarbie!! :*

PS.Tak mi się tylko wyrwało!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pankracy niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 21:25
Zarówno ci przedstawieni w artykule - dobroczyńcy i wolontariusze - jak i ci, którzy wspomagają innych anonimowo (a przez to nie mogą być zgłoszeni) zasługują na słowa uznania i szacunku. Różnica między pierwszymi, a drugimi jest taka, że ci pierwsi odebrali już za swoje dobre serce nagrodę. Ci drudzy, anonimowi - dopiero odbiorą. Tak sprawa wygląda z punktu widzenia mojego - chrześcijanina.

O próżności mowy tutaj nie ma. Jeszcze raz wyrazy uznania dla czyniących dobro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
2 grudnia 2016r. o 21:30
Pankracy, myślę, a nawet to wiem, że i tam te dobre uczynki zostaną im nagrodzone . Bo dobry człowiek jest dobry, nie raz, nie dwa, ale zawsze. O jednych jego czynach się wie, zaś bardzo wiele innych pozostaje w ukryciu :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~senior niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 22:46
Gratuluje Ziemi Bolesławieckiej pozno ale jest to zasłużone wyróżnienie. Poraziła mnie wygrana fryzjerki.No faktycznie chyba naprawdę nie było komu dac.Szkoda ze nie wiedziałem bo znam zakład gdzie miesięcznie strzygą 30 seniorów.Jaka kapituła takie wyróżnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 grudnia 2016r. o 23:05
Empata falco nic nie dostał? : (((((

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza