Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Auto inne niż wszystkie!
~~Prawda niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 18:23
Wiejski bolid amerykańskiej wsi. Coś jak u nas passeratti.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 grudnia 2016r. o 20:34
Jedno z nielicznych nowych aut z V8?Bzdura.

Niewyobrazalnie wysoki moment obrotowy?Jest wysoki to prawda ,ale ponad 500Nm to byle większy seryjny diesel wykręci,np .pierwsze z brzegu Audi A6 3.0TDI.

Ale fakt faktem :stosunek ceny ,do tego co auto oferuje ,szczególnie jako V8 to fajna sprawa , jak ktoś lubi amerykańce i Mustang mu sie podoba a i tyle sianka ma ,to tylko korzystać .


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bast niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 20:45
Prawie 2017 rok. Ludzie dalej polemizują z artykułem sponsorowanym. OMG.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 grudnia 2016r. o 21:51
~Bast napisał(a): Prawie 2017 rok. Ludzie dalej polemizują z artykułem sponsorowanym. OMG.


Nie no wiadomo,ze sama reklama jaki ten Ford nie jest ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tedd niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 22:04
Hemi przestań sie ośmieszać porównując mustanga do jakiegos śmiesznego audi A6 i do tego jeszcze w klekoczącym, kopcącym dieslu..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tdi niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 22:10
klekot diesla 3.0



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tedd niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 2:38
Tak tak, to co mamy okazje słyszeć na tym filmiku to może i diesel ALE auto jest nowe, nowe diesle pracują troche ciszej, bardziej miękko w tym przypadku audi ma inny niż seryjny tłumik który może zdziałać cuda i kosztuje najmniej 2tys € Ciekawe jak pracuje gdy jest zimny? Mój sąsiad ma audi a6 z 2008r jak odpala auto to trzeba okno zamykać albo tv podgłaśniać bo na zimnym silniku tak klekocze ze wydawać by sie mogło ze stado bocianów pod dom przyleciało. Ostatnio byłem na mc drive, zamawiam przez okienko, oczywiście moje auto odpalone, nie słychać ze chodzi 2,5benzyna mitsubishi. I nagle podjeżdza jakiś passat z tyłu i pogadane.. Klekocze na pół Okmian, trzęsie sie cały, ludzie jak tym jeździc mozna? Diesel jest może i dobry do tira, lokomotywy, no do busa ale nie do ładnej osobówki. Stoi pod castoramą ładne a4 ładnie zrobione, podchodzi gościu i odpala i czar pryska bo na pół parkingu kle kle kle dajcie spokój..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tedd niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 4:49
Tak tak, to co mamy okazje słyszeć na tym filmiku to może i diesel ALE auto jest nowe, nowe diesle pracują troche ciszej, bardziej miękko w tym przypadku audi ma inny niż seryjny tłumik który może zdziałać cuda i kosztuje najmniej 2tys € Ciekawe jak pracuje gdy jest zimny? Mój sąsiad ma audi a6 z 2008r jak odpala auto to trzeba okno zamykać albo tv podgłaśniać bo na zimnym silniku tak klekocze ze wydawać by sie mogło ze stado bocianów pod dom przyleciało. Ostatnio byłem na mc drive, zamawiam przez okienko, oczywiście moje auto odpalone, nie słychać ze chodzi 2,5benzyna mitsubishi. I nagle podjeżdza jakiś passat z tyłu i pogadane.. Klekocze na pół Okmian, trzęsie sie cały, ludzie jak tym jeździc mozna? Diesel jest może i dobry do tira, lokomotywy, no do busa ale nie do ładnej osobówki. Stoi pod castoramą ładne a4 ładnie zrobione, podchodzi gościu i odpala i czar pryska bo na pół parkingu kle kle kle dajcie spokój..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza