Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Kierowca cham

~mieszkanie niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 17:01
Dzisiaj przed 15 tą na skrzyżowaniu , ulicy Chrobrego z Tysiac Lecia doszło do kłótni pomiędzy kierowcami na pasie kierunkowym w kierunku ulicy Tysiąc Lecia.Kierowca czarnej astry zachamował przed pasami bo zapaliło się światło czerwone za nim jechał jasno błękitny passat który myślał że ten pojedzie na czerwonym i on za nim .niestety ten z astry zachamował a ten mało na niego nie wjechał i jeszcze zaczał trąbić na niego.niestety kierowca z astry wysiadł i zwrócił mu uwagę że dlaczego trąbi skoro było czerwone światło ten z passata otworzył drzwi i zaczął kozakować i wyśmiewać się z kierowcy krzycząc że on by zdążył jeszcze , tylko gdzie jak paliło sie czerwone światło z tego co kojarzę to kierowca z astry to zawodowy kierowca bo kiedyś byłem z nim we włoszech autokarem , czy kierowcy w Bolesławcu nie znają przepisów i jeszcze sie sadzą do prawidłowo jezdzacych kierowców?Jakaś masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowana niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 19:17
ludzie którzy mają prawo jazdy kozaka zgrywają ale gdy zdawali egzaminy to nie było im do śmiechu więc zamiast mózgu górą jest meduza a nie mózg ale to wszystko doczasu , !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
10 grudnia 2016r. o 19:29
~zainteresowana napisał(a): ludzie którzy mają prawo jazdy kozaka zgrywają

Tak, ci bez prawa jazdy są zdecydowanie spokojniejsi za kierownicą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ łukasz niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 20:19
typowy burak z passata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aga niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 20:23
Wrzuć numery rejatracyjne tego paseratti a szybko się przekonamy z krórej Fsi pochodzi ten miSZCZ kierownicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 20:43
~~aga napisał(a): Wrzuć numery rejatracyjne tego paseratti a szybko się przekonamy z krórej Fsi pochodzi ten miSZCZ kierownicy

z bydgoszczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
10 grudnia 2016r. o 20:47
Dlatego oprócz kamery z przodu, mam również kamerę na tylnej szybie i takich buraków również filmuję. Nigdy nie wiadomo co takiemu odbije.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukaszek kamerzysta niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 21:52
Demonides napisał(a): Dlatego oprócz kamery z przodu, mam również kamerę na tylnej szybie ...
Proponuję jeszcze zamontować sobie po bokach :D Ja mam nawet w bagażniku bo przecież niewiadomo kiedy ktoś otworzy :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.