Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autyzm – pomóż zrozumieć świat
~klucznick niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 9:12
~~mama autystyka napisał(a): Syn nie byl nigdy szczepiony . Na nic . Chyba wiem lepiej co dzialo sie z moim dzieckiem ktore przebywalo ze mna doslownie 24h. Nie we wszystkich przypadkach szczepienia sa be i powoduja zaburzenia, nie generalizujmy .
zaraz po urodzeniu każde dziecko dostaje szczepionke przetrwania w pięte tak żeby nie było śladu nikt o tym nie informuje,a teraz stado troli za 2 zyle zrobi ze mnie niepoczytalnego,i przekonamy się wtedy gdzie siedzą trole.syn nie musi być szczepiony jak był w brzuchu zarazili go tym gównem możliwości jest wiele tylko musi być podatność,p doktor M,wyjaśnia i takie przypadki najpierw poczytaj,a ty się wypowiadasz nie czytając,samotnamatko nie wdawaj się w dyskusje z trolami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 9:27
~klucznick napisał(a):
~~mama autystyka napisał(a): Syn nie byl nigdy szczepiony . Na nic . Chyba wiem lepiej co dzialo sie z moim dzieckiem ktore przebywalo ze mna doslownie 24h. Nie we wszystkich przypadkach szczepienia sa be i powoduja zaburzenia, nie generalizujmy .
zaraz po urodzeniu każde dziecko dostaje szczepionke przetrwania w pięte tak żeby nie było śladu nikt o tym nie informuje,a teraz stado troli za 2 zyle zrobi ze mnie niepoczytalnego,i przekonamy się wtedy gdzie siedzą trole.syn nie musi być szczepiony jak był w brzuchu zarazili go tym gównem możliwości jest wiele tylko musi być podatność,p doktor M,wyjaśnia i takie przypadki najpierw poczytaj,a ty się wypowiadasz nie czytając,samotnamatko nie wdawaj się w dyskusje z trolami .


Tak potajemnie szczepią dzieci na strychu szpitala, potem przerzucają te dzieci na dół ziemi ( płaska ziemia- twoja teoria z innego postu), tak wiszą tam do góry nogami przez trzy dni.
To że matka wychodzi ze szpitala po trzech dniach, tylko to potwierdza.
Teraz na serio, dajcie ludziom w spokoju wymieniać się informacjami, bez tych swoich teorii z kosmosu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 10:33
Do klucznick :.syn nie musi być szczepiony jak był w brzuchu zarazili go tym gównem możliwosci jest wiele ...
Czytasz sam siebie ? Wiesz co to jest autyzm czy powielasz głupoty ?! Zarazili .. Czym ? Autyzmem ? Zaburzeniami nie zarażamy . To nie przeziębienie czy ospa.
Większej bzdury dawno nie czytałam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 11:48
~ napisał(a): Do klucznick :.syn nie musi być szczepiony jak był w brzuchu zarazili go tym gównem możliwosci jest wiele ...
Czytasz sam siebie ? Wiesz co to jest autyzm czy powielasz głupoty ?! Zarazili .. Czym ? Autyzmem ? Zaburzeniami nie zarażamy . To nie przeziębienie czy ospa.
Większej bzdury dawno nie czytałam ...
ty wogóle niczego nie czytasz,a prawdy nie dopuszczasz do swojej świadomości ,a wszyscy co to ci niby dobrze rzyczą to cię okłamują,obudz się kobieto,przestań wierzyć lekarzom myslisz że oni chcą twojego dobra?to się mylisz.ja stoję po twojej stronie,ale ty mnie gryziesz nie wiem czemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamaautystyka niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 12:59
Super klucznicku że Ty czytasz . Zagłębiasz się w materiały z wielkim zaangażowaniem . Szacun dla Ciebie. Ja tyle ile potrzebuje tyle wiem . Nie odwróce zaburzenia u synka krzycząc że jest chory przez szczepienia, gluten itp nie poprawie komfortu jego życia . Wiem natomiast jedno ! Że ja nie mam sobie nic do zarzucenia . Syn nie był NIGDY zaszczepiony ! Urodził sie w bardzo ciężkim stanie i u niego szczepienia się wykluczały i wykluczaja do tej pory .
Ja jako jego matka robię co mogę by mój synek w przyszłości był w miare samodzielny choć wiem że może mi sie to nie udać .
Więc prosze Cię ...Ja ciebie nie gryzę , jedynie napisałam swoje zdanie i mam do tego prawo . I szczerze . To mam naprawde w głębokim poważaniu czy autyzm powodują te cholerne szczepionki . Dla mnie nie ma to już najmniejszego znaczenia . Każdy rodzić wie co jest dobre dla jego dziecka. Jeden szczepi drugi nie . Z resztą zbaczamy z tematu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2016r. o 21:39
~mamaautystyka napisał(a): ...
Ja jako jego matka robię co mogę by mój synek w przyszłości był w miare samodzielny choć wiem że może mi sie to nie udać ...


A my , ja i Klucznik robimy , co możemy , aby w przyszłości nie było medycznie zdefiniowanego autyzmu , choć wiemy , że może się nam to nie udać :)

Wiara potrafi przenosić góry , ale lepsza jest antygrawitacja , czyli wiedza :D

Mamo jeszcze raz szacun :)

Niech mi ktoś przypomni , jak nazywa się ta suka - celebrytka , uczestniczka Czarnego Marszu , co to wyskrobała się , bo sześćdziesiąt pięć metrów przestrzeni życiowej to mało dla dwójki dzieci ? Trzecie się nie zmieści !

Mamo , wspomożesz starczą pamięć obsługi betoniary ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mama autystyka niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 22:02
Wspomoge ;) Natalia Przybysz . Chyba o niej myslisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 maja 2017r. o 13:52
Dziękuję Mamo . Mam nadzieję , że Twój Synek też kiedyś tak Ci powie :)

Natalia Przybysz ... nie myślę o niej . Świat ścierwomediów interesuje mnie , tylko tyle , na ile wpływa na życie ... qurcze ... Życie powinno się pisać dużą literą , bo jest najważniejsze .

Stwórca przez miliardy lat tworzył miejsca do Życia , nie tylko na tej nieszczęśliwej planecie :)

Dobranoc Mamo :)


Dopisane 17.05.2017r. o godz. 13:52:

No i nadarzyła się okazja żeby wrócić do autyzmu. TV7 puścił film :



Nie najlepsza jakość , ale gorąco polecam , bo dotyczy to również przyszłych Pokoleń Polaków i Polek .

Najbardziej przerażająca jest statystyka , a mianowicie ścierwomedia okrzyknęły epidemię odry w Kalifornii. Bo odnotowali 650 przypadków choroby. Epidemia ... , a tymczasem MILION zdiagnozowanych przypadków autyzmu , to żadna tam epidemia , tylko standard.

I komentarz jednego z mych Autorytetów , pana Zięby :



I link do strony polskiej wersji o autyzmie w Polsce.

https://wspieram.to/autyzm

Idę wpłacić jakie pięć dych :)

GORĄCO POLECAM

... przejrzeć materiały , szczególnie młodym rodzicom.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.