Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprzedaje karpie łamiąc prawo
~~Prorok niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 18:56
Niedługo to będzie wymóg żeby zwierzętom przed śmiercią puszczać muzykę relaksacyjną :D co wy macie pusto we łbach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 19:30
Jakoś mu ten internetowy "szum" nie szkodzi. Nadal sprzedaje karpie w tym samym miejscu. Afera tak właściwie o nic. Mój dawny kolega, w latach wczesnoszkolnych wysuszył ryby akwariowe na grzejniku, a papugi wciągał odkurzaczem. To dopiero był sadysta. Gdyby to robił w dzisiejszych czasach, a ktoś by się o tym dowiedział, chyba zostałby zlinczowany publicznie w jakimś programie na żywo, a matka płakałaby przed kamerą, że nie tak go wychowała. Tymczasem kolega ma się dobrze - jest świetnym dentystą ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2300
#Szefunio nieaktywny
17 grudnia 2016r. o 21:20
Zabijać nie zabijać sprzedawać jak leci a może w wiaderku odwieczny problem czy po prostu problem mediów??Kiedyś nie było telewizji internetu filmików na stronach blogów itp.Nie było też problemów drobnej rangi bo ludzie interesowali sie tylko tym co było ważne a takie Kocham Bolec.Info y czy ktoś na to patrzył zwracał uwage w większej skali.Chyba bardziej borykalismy się z problemami własnej ludzkiej egzystencji poszanowania praw i nietykalności.xxx lat wstecz to nas "ludzi" traktowali gorzej niż te karpie gorzej niż cokolwiek obozy koncentracyjne wojny cała ta władza ehh co tu dużo mówić w sumie pisać było jak było ale spójrzmy człowiek odzyskał swą niezależność jakiś godniejszy byt prawo wypowiedzi prawo życia wolności!!!Do czego doszedł??Co osiągnął?Karpia w misce którego chowa przed żoną bo go pod Kocham Bolec.Info i że go przyniósł nie w wiaderku z woda!!!


Dopisane 17.12.2016r. o godz. 21:20:

Cenzura zbiła mnie z tropu:(( Nie jestem w stanie zrozumieć własnej wypowiedzi.Ogólnie kiedyś jak byłem mały a nawet do 25 roku życia nigdy nie zabiłem karpia a gdy wiedziałem i widziałem jego losy podzielone jego ostatnie chwile łezka w oku zakręciła się haniebnie.Cóż....w wieku 25 handlowałem nimi karpiami rybami itp....karpie!!!zabiłem ich więcej w ciągu kilku dni niż wy w ciągu całego życia pierwszy był najgorszy!!!potem robiłem to masowo jak psychol zabijałem zabijałem w łeb czymś twardym(czasem wbijało się w mózg-przebijało czaszkę...musiałem z ust i twarzy wycierać o rękaw albo ramię ten płyn mózgowy czy co to było...blee....po czym rozcinanie tu tam flaki na zewnątrz byle nie uszkodzić "żółci" bo mięso będzie gorzkie..łeb łamałem wykręcając do góry łeb przerywałem rdzeń kręgowy pewna śmierć..Nie chce o tym pisać ale musiałem z uczuciowego chłopala zrobił się kat-bo taka była praca....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rob niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 23:03
to tylko ryba... i tak kończy w żołądku... a wiecie ile pająków lub much czy komarow ginie codziennie niehumanitarnie na mojej szybie ? :) no wlasnie

i nie porownujcie ryby do psa. psy sie kocha , to przyjaciele czlowieka i ich sie u nas nie je a rybe owszem. zwykla szama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rob niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 23:05
p.s. ryba zdycha. jak kazde zwierze... .zdycha
umierac ma prawo tylko czlowiek

ale oczywiscie musial to powiedziec jakas baba pewnie z greenpeace'u
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 9:05
~rob napisał(a): p.s. ryba zdycha. jak kazde zwierze... .zdycha
umierac ma prawo tylko czlowiek

ale oczywiscie musial to powiedziec jakas baba pewnie z greenpeace'u

A kto dał człowiekowi prawo do umierania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) klient niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 9:19
to jest chore ,zajmijcie się wszystkimi sklepami,osobami i instytucjami które tak robią, bo ten pan nie jest jeden, ktory tak postepuję,Carrfur,tesco,Kaufland ...itp robią tak samo ;) :D :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwerty niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 11:56
Do marketu nie pójdą bo szybciej wylecą z niego niż cokolwiek zrobią. Lepiej się dowalić do faceta, nasyłać na niego policję, kamerować z ukrycia..i to jest humanitarne? jak człowiek człowiekowi wbija nóż w plecy? To jest żałosne. Co niektórzy myślą, że jak udostępnia codziennie 50 postów o biednych piaskach i dzieciach to zbawią świat. Ale wasze udostępnianie g daje.. Ciekawe czy Pani " zbawie świat " wspomaga chociaż jakieś zwierzęta, chodzi pomagać sprzątać do schroniska, a może zrobiła paczkę dla biednych ludzi na święta? Ale krowa co dużo muczy, mało mleka daje. aaaa i jak ktoś pisze, że je filety bo nie będzie mordował karpia, to tak dla wiadomości - filety nie rosną na drzewie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego