Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autostrada A4 zablokowana
~asdasdsa niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 13:22
Mój wujek jeździ na tirach i z wypłaty to wychodzi na ZERO, a co nakradnie paliwa to jego zysk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do buraków niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 14:14
~ napisał(a): ,,twojej zapienionej mordy ''
Ty musi polak katolik.
no i burak się na sieć złapał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ireniusz niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 15:21
Któryś tam z nickiem burak czy jakoś tak napisał ze osobówki łamią przepisy.. Tak osobówki też je łamią ale nie ważą częsyo ponad 30ton! Pewnie nie wiedziałes jeden z drugim? Panowie łamanie przepisów to waszę drugie imie-kierowców ciężarówek. Nikt nie robi tego tak dobrze jak wy. Zdarzają sie kierowcy którzy potrafią jezdzic nie łamiąc przepisów. Ale polecam pojechać kilka km A4 i wystarczy aby sie przekonać co potraficie. Piszesz tez ze gdyby nie tiry to cały świat by z głodu umarł i w ogóle chyba kula ziemska przestała by sie kręcić gdyby nie wy.. W Anglii kierowca który pozabijał ludzi najeżdżając na tył osobówki bo bawił sie telefonem dostał 10lat puchy i to mało wyłapał uważam, tylko szkoda tych ludzi których zabił i szkoda ze był Polakiem, bo teraz tam wszyscy bedą uogólniać tak wszystkich polskich kierowców. W Czechał następny baran wjechał na przejazd kolejowy i sobie stał aż przywalił w niego pędzący pociąg, zginął maszynista i wiele ludzi poszkodowanych, kierowca baran wyszedl cudem ale na szczęście dostał 12lat odsiadki -też Polak. Przyklady można by mnożyć. Także nie wybielacie jeden drugiego bo ludzie oczy mają i widzą wasze "popisy" na drodze..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do buraków niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 15:56
~~Ireniusz napisał(a): Któryś tam z nickiem burak czy jakoś tak napisał ze osobówki łamią przepisy.. Tak osobówki też je łamią ale nie ważą częsyo ponad 30ton! Pewnie nie wiedziałes jeden z drugim? Panowie łamanie przepisów to waszę drugie imie-kierowców ciężarówek. Nikt nie robi tego tak dobrze jak wy. Zdarzają sie kierowcy którzy potrafią jezdzic nie łamiąc przepisów. Ale polecam pojechać kilka km A4 i wystarczy aby sie przekonać co potraficie. Piszesz tez ze gdyby nie tiry to cały świat by z głodu umarł i w ogóle chyba kula ziemska przestała by sie kręcić gdyby nie wy.. W Anglii kierowca który pozabijał ludzi najeżdżając na tył osobówki bo bawił sie telefonem dostał 10lat puchy i to mało wyłapał uważam, tylko szkoda tych ludzi których zabił i szkoda ze był Polakiem, bo teraz tam wszyscy bedą uogólniać tak wszystkich polskich kierowców. W Czechał następny baran wjechał na przejazd kolejowy i sobie stał aż przywalił w niego pędzący pociąg, zginął maszynista i wiele ludzi poszkodowanych, kierowca baran wyszedl cudem ale na szczęście dostał 12lat odsiadki -też Polak. Przyklady można by mnożyć. Także nie wybielacie jeden drugiego bo ludzie oczy mają i widzą wasze "popisy" na drodze..
podałeś dwa przykłady i koniec,a wiesz ile ja ci mogę podać potencjalnych zabójców w pastuchach i innych trupach poruszających się na drogach nazywanych się dumnie osobówkami,sprawcami wypadków drogowych w 98% sa kierowcy samochodów osobowych.i tak się na siec złapałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do buraków niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 16:18
~asdasdsa napisał(a): Mój wujek jeździ na tirach i z wypłaty to wychodzi na ZERO, a co nakradnie paliwa to jego zysk
roburem mleko rozwozi w około komina :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ireniusz niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 19:11
Podałem dwa przykłady które poszły w cały świat o Polskich kierowcach.. Przykładów można by mnożyć i mnożyć ale po co jak to do twojej głowy nie dotrze, jak nawet kilka prostych zasad ruchu drogowego nie dociera..
98% wypadków powodują osobówki? To ty widze nawet nie wiesz ile może być procent? Powiem ci, jest ich 100. I ciekawe to co piszesz bo aż 17% wypadków drogowych powodują piesi i rowerzyści. A moze te 98% które napisałes to chodzi o kierowców tirów ktorzy po pracy jeżdzą swoimi samochodami? Hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZARNY V 8 niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 22:12
Jeden burak a drugim pisze,ze niedawno jechałem.Zapewnw z kosciola wracales,bo cioto jakbys pojezdzil troche tak12 do 14 tyś.km.miesiecznie to nauczylbys sie jezdzic a po pier. . .pol.ścieżkach się nie zapierd. bo po takiej jezdzie ciulu to krzyżyk może po tobie tylko pozostac.Tego k. .. chcesz?Nie wpier. . .sie miedzy wódkę a zakąskę.Ostatnio wracałem w sob.przez helmutowo i widziałem własnie co takie świętoszki k. . .jak ty ciulu wyrabiają.Jak nie lewym to prawym.Jak już nie ma jak to i margines dobry aby tylko wyprzedzic.Tragedia.Polska bieda i kultura wraca na św.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szok.. niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 23:07
No panowie z tirów.. swoimi wypowiedziami, tylko utwierdzacie mnie że faktycznie powinno sie was poprostu pozamykać na 1000lecia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego