Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Więcej grafomanii niezalogowany
22 lutego 2017r. o 12:09
No widzicie - odkrycie epokowe!
Gość nie wierzy w Boga - jego prawdą i autorytetem jest dr teologii :D :D
Ja mam tak samo - jak potrzebuję sprawdzonej wiedzy z astronomii, czytam dra astrologii holistycznej.

Ale mnie może cytować każdy w każdym temacie - jestem nadzwyczajnym i zwyczajnym profesorem mniemanologii stosowanej i do tego doktorem jaszczurologii UFOjahwistycznej.

Więcej cytatów! Więcej grafomanów, więcej grafomaniii!!!
Jeszcze i jeszcze!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 lutego 2017r. o 12:53
~~Więcej grafomanii napisał(a): No widzicie - jestem samozwańczym nadzwyczajnym i zwyczajnym profesorem mniemanologii stosowanej i do tego doktorem jaszczurologii UFOjahwistycznej. Jestem dyplomowanym pajacem

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2017r. o 13:49
~~Więcej grafomanii napisał(a): No widzicie - odkrycie epokowe!
Gość nie wierzy w Boga - jego prawdą i autorytetem jest dr teologii :D :D


ale pieprzenie :D
zacytuj gdzie napisałem o moim braku wiary w ''boga''
:D

podobnie ma się bzdura o tym moim ''autorytecie '' :D

czytam różnych autorów o różnych przekonaniach ale nigdzie nie napisałem że ten jest moim ''autorytetem'' jakim również nie jest JP2 :D

bo nie może nim być człowiek wyświęcający zbrodniarzy na ''świętych''
wiem że prawda was boli ale niestety dla was -tak było :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie przekonuj! niezalogowany
22 lutego 2017r. o 15:00
Nawet ty w to nie wierzysz! A co na o historii papiestwa napisał homeopata ? ;)

Powtórzę: świat od dawna zalewany jest grafomanią i propagandą.
Jestem w stanie zrozumieć funkcjonariuszy propagandy, ale żeby wierzyli sami w bzdety które rozpowszechniają? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2017r. o 15:05
najlepszych ''urbanów'' mają Polacy na ambonach :D
tych tutaj obecnych , nawet nie próbuję ''przebić'' ;)


dlatego -alleluja :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 lutego 2017r. o 15:28
"Jakże ciasna brama i wąska droga wiodąca do życia! Nieliczni są ci, którzy ją znajdują."

Jeśli katolicy to połowa ludzi na ziemi to czy to znaczy "nieliczni"? Nie żebym w to wątpił, ale matematycznie mi się nie spina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2017r. o 16:56
'nieliczni'' to prawdziwi wierzący
reszta to banda hipokrytów mająca tak wiele ''za uszami '' że ''bram niebios'' nawet w dalekiej perspektywie nie zobaczą :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie wie a plecie! niezalogowany
22 lutego 2017r. o 17:54
~~ napisał(a): "Jakże ciasna brama i wąska droga wiodąca do życia! Nieliczni są ci, którzy ją znajdują."

Jeśli katolicy to połowa ludzi na ziemi to czy to znaczy "nieliczni"? Nie żebym w to wątpił, ale matematycznie mi się nie spina.


Nominalnie, to mniej niż co 6 człowiek na ziemi nazywa się katolikiem.
To że człowiek nazywa siebie katolikiem, to nawet nie jest początek drogi do zbawienia.
Może nawet nie co dziesiąty z nich poważnie traktuje naukę kościoła.
Zatem to rzeczywiście nieliczni są na drodze do zbawienia.
Ale zamiast martwić się o katolików, wyjmij najpierw belkę ze swojego oka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza