Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~pleć pleciugo, byle długo niezalogowany
22 lutego 2017r. o 23:06
~~ed napisał(a):
Już tyle kościołów padło że twój taż padnie.


Kogo obchodzi zdanie wróżbitów?!!
Nikogo normalnego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 lutego 2017r. o 23:07
~~Nie wiesz, nie pisz! napisał(a): Panna nie zamierzam dyskutować z urojeniami!
Np. Piusa XIII nie było !!!


Wobec takiej argumentacji , pokerowo powiem ... pass :)
Przy porannej kawie pokażę Ci fotki faceta , którego nie było.

Cholera , Kadarka mi się skończyła , czyli czas spać ... Wikary niech Ci się przyśni taki czas , że będziesz miał odwagę przedstawić się Imieniem i Nazwiskiem , bo głupi nie jesteś . Jesteś tylko tchórzem . A mi zależy na tym ( ja Wędrowiec Ci mówię ) żebyście nie bali się swych imion .

Czółko Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki :)

Cyce w górę Wikary :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaki wstyd! niezalogowany
22 lutego 2017r. o 23:21
Pannazdzieckiem napisał(a):
Przy porannej kawie pokażę Ci fotki faceta , którego nie było.


Wierzę - internet pełny jest np. ufoludków. A ich też NIE BYŁO!
Papier jest cierpliwy, wszystko da się zrobić - nawet zdjęcie faceta, którego NIGDY NIE BYŁO!

Przy okazji - to co Ty dziś wiesz, to ja już dawno zapomniałem ;)
Gdyby to mnie tyle razy wykazano głupotę i skrajną niewiedzę, spaliłbym się ze wstydu i zapadł "pod ziemię". A Ty ciągle pozujesz na erudytę i mędrca (identycznie jak Przemo - to nie Twój krewny?!) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 lutego 2017r. o 23:31
Nie . Przemo nie jest moim krewnym . Przemo nazywa się Przemysław Moszczyński , jest ateistą i ma odwagę nie wierzyć . Ja jestem Piotr Różański , wiem , że Stwórca tworzy , tylko nie wiem dlaczego . Wiem też , że Jahwe nie jest bogiem , tylko kosmitą.

A Ty Wikary , jak Cię zwą ? :) Jakimi literkami podpisujesz indeks na KULu ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kiedyś sie dowiesz! niezalogowany
22 lutego 2017r. o 23:35
Nie skończyłem KULu, NIE jestem humanistą.
Jestem inżynierem - technokratą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 lutego 2017r. o 23:37
A jak brzmi Twe nazwisko technokrato , oszuście i wazeliniarzu . Czyżbyś bał się starej zdewociałej Panny ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lutego 2017r. o 6:02
~~Wyjątkowo wyjaśnię napisał(a):
falco napisał(a): [
np.Ustanowiono "stan duchowny" przez wprowadzenie ordynacji. Chrześcijan podzielono na duchownych i laików - przedtem wszyscy byli na równi, jednocześnie będąc braćmi i kapłanami przed Bogiem.

albo

364 r. - Na synodzie w Laodycei Kościół zabronił świętowania soboty.


Nie dyskutuję z funkcjonariuszami propagandy , wyjątkowo wyjaśniam niedoinformowanym postronnym.

pochwalony...
nie musisz wysilać się na ''wyjaśnianie''

przecież wyraznie napisałem że nie pamiętam czy jakiś dogmat usunięto

1. Nie ma dogmatu o stanie duchownym!

2. Synod dotyczy zawsze Kościoła Lokalnego (diecezji, prowincji). Z definicji nie ma uprawnień do ogłaszania dogmatów.


owszem to nie dogmaty tylko zmiany dokonane we wcześniejszych zapisach lub dopisane całkowicie nowe nakazy
a o synodach dotyczących TYLKO kościołów lokalnych możesz pisać ministrantom

;)


Dopisane 23.02.2017r. o godz. 06:02:

i w uzupełnieniu ;)

w 1854 r. wprowadzono dogmat o tzw. Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
a o ile pamiętam to już w 80-m wprowadzono kolejny o ''nieomylności papieża'' który chyba właśnie dzisiaj już nie obowiązuje ...

więc coś tam usunięto :D
myślę że jak bym pogrzebał tu i ówdzie to jeszcze bym coś znalazł :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Funkcjonariusz dezinformuje niezalogowany
23 lutego 2017r. o 7:45
falco napisał(a):
owszem to nie dogmaty tylko zmiany dokonane we wcześniejszych zapisach lub dopisane całkowicie nowe nakazy
a o synodach dotyczących TYLKO kościołów lokalnych możesz pisać ministrantom


Funkcjonariusz propagandy łże (pewnie świadomie)!
Żadne zmiany, żadnych wcześniejszych zapisów. Niestety organy Goebbelsa nie zdążyły wyprodukować odpowiedniej fałszywki, by ją zacytować "na dowód".
Ale na pewno zgłoszenie do centrali poszło!
Co do synodów z definicji lokalnych, to tzw. oczywista oczywistość.
Nawet Wikipedia - źródło wiedzy dla słabo piśmiennych to stwierdza!
Funkcjonariusz aż tak niedouczony?

A wracając do dogmatów - nie należy brać pod uwagę kłamstw fałszywek funkcjonariuszy frontu propagandy antychrystów!
Dogmaty NIE są gotowym zbiorem, w którym nic się nie dopisuje (o usunięciu czy zmianie MOWY BYĆ nie może). Chrystus przekazał swoją naukę Kościołowi - nie spisał jej!
Kolejne dogmaty (prawdy wiary Chrystusowej) zostały dopisywane (ogłoszone) DOPIERO wtedy gdy pojawiały się gdzieś w Kościele jakieś wątpliwości, co do danej prawdy wiary albo pojawiała się herezja zaprzeczająca danej prawdzie wiary!
Były ogłaszane przy spełnieniu warunków co do nieomylności (ogłoszenie przez papieża w obecności specjalnie dla tego celu zwołanego zebrania powszechnego biskupów - więc zapewnionej asystencji Ducha Świętego).
Zatem ogłoszenie czegokolwiek na synodzie - zgromadzeniu lokalnym - nawet przez papieża (!) nie spełnia wymogu Prawdy Wiary.
Funkcjonariusz pewnie niedouczony (a może tylko celowo łże).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.