Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Tu trzeba dobrego specjalisty! niezalogowany
24 lutego 2017r. o 20:36
Pannazdzieckiem napisał(a):
Te , Tylda mylisz się . Są bogowie , jak Allach , Jahwe , Siwa , nie licząc tych z Ameryki Południowej


Ty jednak jesteś głupszy niż jakiekolwiek ustawy przewidują! :D :D :D

I co ci twoi "bogowie" ? Razem napieprzają ludzi czy sami nawalają się maczugami po łbach? :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przestań pleść! niezalogowany
24 lutego 2017r. o 20:44
Pannazdzieckiem napisał(a):
Co powstrzyma ateistę!


Wyrzuty sumienia z doświadczenia wynikające ... Wikary . Tak zostaliśmy stworzeni . Każdy ma tzw. kręgosłup moralny niezależnie od tego w co wierzy .

Widać to zarówno bojownikach muzułmańskich, banderowcach ukraińskich, Niemcach hitlerowskich, bolszewikach, Pol Pot-owcach....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lutego 2017r. o 20:45
No cóż , hinduskie Vedy opisują wojny bogów , ale u Ciebie na KULu nie można tego czytać , bo grzech zapewne :D

ps . napierdzieLali się atomówkami . Śp. Deniken znalazł dowody , ale tego też nie wolno Ci czytać , bo grzech ... Wikary :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
24 lutego 2017r. o 20:49
~~Pankracy napisał(a): Pytanie brzmi "jak nazywa się twój Bóg", a dyskusja zeszła na kler, religię i inne. Co ma wspólnego Bóg z religią? Albo z klerem? Mój Bóg to Bóg Starego i Nowego Testamentu. Dla wielu tutaj bogiem jest ludzki umysł i nauka. I samodzielne myślenie. Albo sami są dla siebie bogami tylko nie mówią tego wprost. Miłego dnia.



Pankracy a Ty za kogo się uważasz? Kim jesteś? Według swojego przekonania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lutego 2017r. o 20:55
~~Przestań pleść! napisał(a):
Widać to zarówno bojownikach muzułmańskich, banderowcach ukraińskich, Niemcach hitlerowskich, bolszewikach, Pol Pot-owcach....


A widzisz Wikary i tu dochodzimy do Źródła . Twój brak wiary w nauki Jezusa , ze każda Istota może być dobra , pomimo tego , że bywa zła , jest najprostszą drogą do piekła. Pytanie brzmi tak ...

Stwórca wie absolutnie wszystko , bo czas Go nie obowiązuje , dlaczego więc stworzył szatana , Lucyfera , Behemota ... itd. Na początku Kreacji wiedział , że Młody się zbuntuje i bruździć będzie :D

Mów Mentrzce :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dej se luz!!! niezalogowany
24 lutego 2017r. o 21:01
Pannazdzieckiem napisał(a): No cóż , hinduskie Vedy opisują wojny bogów , ale u Ciebie na KULu nie można tego czytać , bo grzech zapewne :D

ps . napierdzieLali się atomówkami . Śp. Deniken znalazł dowody , ale tego też nie wolno Ci czytać , bo grzech ... Wikary :D


Skończ już Waść, wstydu sobie oszczędź! Nie byłem na KULu, ani razu nie byłem w ogóle w Lublinie! I się nie wybieram!

Czytać bujdy Denikena to żaden grzech, jak byłem młody i głupi , też cztałem! Na szczęście szybko odkryłem ich "wartość"!
To zaledwie strata czasu! Deniken to ignorant i nieuk - pisze historyjki dla jeszcze większych niż on ignorantów! I te historyjki obśmiano bardzo naukowo!

Kto g*wno czyta, ten g*wno wie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kiedyś sie dowiemy! niezalogowany
24 lutego 2017r. o 21:07
Pannazdzieckiem napisał(a):
Stwórca wie absolutnie wszystko , bo czas Go nie obowiązuje , dlaczego więc stworzył szatana , Lucyfera , Behemota ... itd.


Ja nie jestem Bogiem, jestem małym prymitywnym stworzeniem!
Nie raczył mi tego objawić, bo pewnie jestem zbyt mały, by przyjąć większe Prawdy!

Kiedyś się dowiemy, ale na pewno nie z filmików ludzi chorych na umyśle! Ani z "dzieł" fałszerzy typu '"ewangelia" "Judasza"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lutego 2017r. o 21:19
Czyli Ved nie ma . Tak ? Państwo Sumeryjskie nigdy nie istniało , a piramidy w Gizeh to fatamorgana . Sitchin również śp. został nałukowo zdeskredytowany i cała historia to jedynie dwa tysiące lat po Chrystusie . Wcześniej nie było historii :D :D :D

Wikary , szczerze Ci powiem , lubię z Tobą gadać ... mam świetny ubaw , a śmiech to zdrowie :)

ps . dlaczego Stwórca stworzył szatana ?

Mów Mentrzce :)


Dopisane 24.02.2017r. o godz. 21:19:

~~Kiedyś sie dowiemy! napisał(a): ...
Kiedyś się dowiemy, ale na pewno nie z filmików ludzi chorych na umyśle! Ani z "dzieł" fałszerzy typu '"ewangelia" "Judasza"!


Ty się nie dowiesz . A wiesz dlaczego ? :)

ps. poluzuj gumę w majtach :) Piona Przemo . Ładna rada :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza