Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

9176
kc
1 maja 2017r. o 21:46
DP napisał(a):
kc napisał(a): Szum ? Jaki szum ? W jakim celu chcesz tego słuchać ?


kc, być dobrym dla siebie, nic prostszego.
żeby być dobrym dla innych, trzeba innych zrozumieć.



Aha.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 maja 2017r. o 21:53
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 maja 2017r. o 22:01
kc napisał(a):
DP napisał(a):
kc napisał(a): Szum ? Jaki szum ? W jakim celu chcesz tego słuchać ?


kc, być dobrym dla siebie, nic prostszego.
żeby być dobrym dla innych, trzeba innych zrozumieć.



Aha.




''Dum fata sinunt, vivite laeti.''
S.M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
1 maja 2017r. o 22:14
DP napisał(a): 'Dum fata sinunt, vivite laeti.''
S.M.


"Bardzo rzadko nie myślę o niczym. Bardzo rzadko mam takie chwile, że idę sobie i nic mnie nie obchodzi, nie myślę o niczym, tylko idę lekko. Przeważnie mam w głowie wielki szum. To jest może jakaś wada albo jakaś choroba umysłowa, żeby nie potrafić czasem nie myśleć. "

Edward Stachura

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 maja 2017r. o 22:25
~~ napisał(a): Od zaszumienia? prostSZego!


tak, popełniłam błąd
ale na własnych błędach uczę się :) ;)




Dopisane 01.05.2017r. o godz. 22:25:

kc napisał(a):
DP napisał(a): 'Dum fata sinunt, vivite laeti.''
S.M.


"Bardzo rzadko nie myślę o niczym. Bardzo rzadko mam takie chwile, że idę sobie i nic mnie nie obchodzi, nie myślę o niczym, tylko idę lekko. Przeważnie mam w głowie wielki szum. To jest może jakaś wada albo jakaś choroba umysłowa, żeby nie potrafić czasem nie myśleć. "

Edward Stachura



nie myśleć to przywilej :)

no
to już dobrej nocy Wam życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 maja 2017r. o 8:30
DP napisał(a): Nie wierzę w boga.
....


To nie dobrze.

~~ napisał(a):
DP napisał(a): ''Nie każde dane to informacja, nie każda informacja to wiedza, wiedzieć nie znaczy zrozumieć, a zrozumienie to jeszcze nie mądrość.''
Clifford Stoll

Ja idę szukać mądrości ;(


To bardzo dobrze :)

Mój szósty Autorytet mówi tak :



Bóg to nie jest kwestia wiary , to kwestia wiedzy :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 maja 2017r. o 8:34
~~Do Pana M napisał(a): Proszę wybaczyć, ale ... głupek!
Pismo Święte wyraźnie mówi, że to właśnie głupi mówi, że BOGA nie ma.
Proszę to przemyśleć, poczytać, udać się na rekolekcje chociażby z dala od Bolesławca, gdzie Pana nie znają. Chciałbym aby Pan znalazł te Mądrość i spokój serca, bo az żal bierze gdy Pan się tak beznadziejnie miota, serwując dosłowne - bzdety. A Święty Augustyn mówił, że niespokojne jest serce, póki nie spocznie w Bogu. Taka jest prawda, czy Pan chce czy nie.


Przeczytałem to raz jeszcze i ...
Widzę tu tezy całkowicie zaprzeczające dotychczasowym zdobyczom nauki .Obalające procesy rozwoju ludzkości .
To co ktoś napisał w jakiejś księdze uważa Pan za ważniejsze niż cały naukowy dorobek ludzkości ?
No i tradycyjnie wpis anonimowy.
/ no bo gdyby się okazało że nie ma Boga był by wstyd ? /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pana M niezalogowany
2 maja 2017r. o 8:44
Dzień dobry Panu.
Juz na "posterunku"? To dobrze.
Powyższy Pana wpis to nihil novi!
Mało wiedzy, - mało Boga.
Dużo wiedzy, - dużo Boga.
Tak z czystej sympatii, proponuje
wysłuchanie katechezy nt. obecności Boga, w Radiu Maryja. Juz się zaczęła. Po zakończeniu może Pan zadać na antenie te wszystkie pytania, które Pan na tym portalu zamieszcza.
Pozdrawiam.
Odwagi życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza