Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dom partii pójdzie pod młotek?
6807
#cemoi07 nieaktywny
4 stycznia 2017r. o 15:05
... autor mógł się lepiej przygotować... chyba, że to praca jakiegoś gimnazjalisty... wówczas przepraszam -ok!

... a to to już z opłotków czwartej prawdy - podpis pod zdjęciem

cyt. "Zanim okrąglak się pojawił, na działce stał taki budynek. (foto: archiwum Muzeum Ceramiki w Bolesławcu)"
- to żaden budynek, to barak biurowy, prowizoryczna i czasowa tylko konstrukcja dla pracowników sąsiedniej budowy...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ryszard W niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 15:19
w 1980 roku z żoną synem i łóżeczkiem wprowadziłem się do poczekalni na dole /nie było krzyża/ w proteście na nie umieszczenie rodziny na liście na lokal zastępczy .Biegali straszyli ale dali pismo że uwzględnią odwołanie za to co zrobiłem nie umieścili powtórne odwołanie i chłopaki z Solidarności sprwadzili warunki mieszkaniowe i poparli ,pokazałem książeczkę mieszkaniową 17 lat w tzw.zamrażalce pytałem co robią za moje pieniądze 2 razy dopłacalem do wkładu bo rósł !W okrąglaku przy wejściu postawili biurko i siedzieli emeryci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 15:23
cemoi07 napisał(a): ... autor mógł się lepiej przygotować... chyba, że to praca jakiegoś gimnazjalisty... wówczas przepraszam -ok!

... a to to już z opłotków czwartej prawdy - podpis pod zdjęciem

cyt. "Zanim okrąglak się pojawił, na działce stał taki budynek. (foto: archiwum Muzeum Ceramiki w Bolesławcu)"
- to żaden budynek, to barak biurowy, prowizoryczna i czasowa tylko konstrukcja dla pracowników sąsiedniej budowy...


Zgadza się. A tu widać budynki, które stały w miejscu "okrąglaka":
http://allegro.pl/boleslawiec-widok-ogolny-i6659406692.html#imglayer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolec niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 15:48
Autorze! Przeczytaj uważnie pierwsze zdanie,Twojego wypracowania: "1 maja 1977 roku oddano do użytku budynek komitetów miejskiego i gminnego Polskiej Partii Robotniczej, czyli de facto najważniejszej w owym czasie miejskiej władzy." i popraw merytoryczny błąd, który kompromituje Twoją wiedzę historyczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 15:49
Polska Partia Robotnicza nie istniała w 1977 r. !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wi niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 16:07
"Pierwotnie, pomarańczowe dziś panele pokrywające budynek, miały kolor czerwony"

Kto redaguje te teksty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mentalny wampir niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 16:21
W tym sklepiku mieli pracować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bol niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 16:33
~ napisał(a): nie miałeś wstępu czy klucza? ;)
wstępu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza