Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na DK18 - są utrudnienia w ruchu
~~ja niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 17:10
Tucznik dawaj co jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 17:14
Tucznik udziela się w każdym temacie to kiedy on pracuje napewno jest zwykłym struzem w kiosku ruchu i sobie coś do głowy wbił ze jest kierowca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~John niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 18:25
Tylko że tiry w ,,rankingu,, wypadków zajmują ostatnie miejsce i wynoszą tylko 6%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do janka niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 21:19
Moze i tak ale z jakim skutkiem.. Janek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 9:09
~~Tiry na tory napisał(a): Hehe dobre, kijem to sobie możesz poruszac, albo sie puknąc w ten pusty łeb. Po co mam sie z toba ustawiac cieniasie, zeby zobaczyć jak skamlasz? Naprawde chcesz tego kocie?
tak chcę zobaczyć twoją gębe, odważna to ty jesteś tu na forum slamsico podstępna.i mordy parszywej od monitora nie oderwiesz.huj cię to obchodzi kto kiedy pracuje.jedno jest pewne prawa jazdy nie posiadasz i zazdrośc cię zżera że ktoś ma lepiej od ciebie i to mi daje satysfakcje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 9:16
~~ja napisał(a): Tucznik dawaj co jest
Gófno śmierdząca krowo bez uzębienia,bełta juz wychlałaś z kolesiami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 9:36
~~klucznick napisał(a):
~~Tiry na tory napisał(a): Hehe dobre, kijem to sobie możesz poruszac, albo sie puknąc w ten pusty łeb. Po co mam sie z toba ustawiac cieniasie, zeby zobaczyć jak skamlasz? Naprawde chcesz tego kocie?
tak chcę zobaczyć twoją gębe, odważna to ty jesteś tu na forum slamsico podstępna.i mordy parszywej od monitora nie oderwiesz.huj cię to obchodzi kto kiedy pracuje.jedno jest pewne prawa jazdy nie posiadasz i zazdrośc cię zżera że ktoś ma lepiej od ciebie i to mi daje satysfakcje.


Tucznik,wczoraj maszerowałeś z 3 królami ,a dzisiaj takie słownictwo.?
A fuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do małpy ze slamsów niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 9:57
~~ napisał(a):
~~klucznick napisał(a):
~~Tiry na tory napisał(a): Hehe dobre, kijem to sobie możesz poruszac, albo sie puknąc w ten pusty łeb. Po co mam sie z toba ustawiac cieniasie, zeby zobaczyć jak skamlasz? Naprawde chcesz tego kocie?
tak chcę zobaczyć twoją gębe, odważna to ty jesteś tu na forum slamsico podstępna.i mordy parszywej od monitora nie oderwiesz.huj cię to obchodzi kto kiedy pracuje.jedno jest pewne prawa jazdy nie posiadasz i zazdrośc cię zżera że ktoś ma lepiej od ciebie i to mi daje satysfakcje.


Tucznik,wczoraj maszerowałeś z 3 królami ,a dzisiaj takie słownictwo.?
A fuj.
tucznik to cię zrobił,zlał się na poręcz i matka po tym zjechała tak powstałeś malutki niedorozwoju.nawet was 5 niedorozwojów nie dorasta klucznikowi do pięt,tam gdzie wy macie już sufit to on ma podłogę,zazdrość blizniego sięga zenitu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza