Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego tegoroczna akcja Owsiaka jest skazana na sukces?
~~Antyidiota niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 11:02
~~opoka napisał(a): Posłuchajcie jak to brzmi,Nowogrodziec zorganizował w Bolesławcu zbiórkę WOŚP,dlaczego?,słowo korupcja samo ciśnie się na usta.


A ty się, pajacu, naucz ortografii najpierw i się nie ośmieszaj, POlityku od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papuga niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 11:07
~~opoka napisał(a): Posłuchajcie jak to brzmi,Nowogrodziec zorganizował w Bolesławcu zbiórkę WOŚP,dlaczego?,słowo korupcja samo ciśnie się na usta.


Skąd się takie typy biorą ?? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MegaNews niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 11:20
Nie wybieraj. Stań po stronie Polski.... Zaraz napiszesz że bycie na WOSP to moda, styl i prestiż. xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
16 stycznia 2017r. o 11:23
alter napisał(a):
Bernard napisał(a):
Oj tam, chłop nie dostał nic do podpisania, to nie wiedział jak się zachować a Jarek pewnie nie odebrał telefonu i tak wyszło : )))


Trywializujesz, dowcipkujesz bo okazało się, że nie piszesz prawdy?
Więcej profesjonalizmu życzę, bo błaznów w twojej profesji nie brakuje.


Dlaczego nie piszę prawdy?

I nie dowcipkuję, serio tak myślę : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 stycznia 2017r. o 11:31
Ciekawym , czy to Jaro kazał podpisać Dudzie ustawkę o przymusowych szczepieniach na HPV , czy jacyś lobbyści ?

Benek Ty się z Alterowiczem nie dogadasz , bo On nie ma dzieci. A nasze były w tym samym przedszkolu , nie wiem czy pamiętasz ?

Nie szczepić . Dobra zmiana to iluzja !!

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 11:32
Bernard napisał(a):
alter napisał(a):
Bernard napisał(a):
Oj tam, chłop nie dostał nic do podpisania, to nie wiedział jak się zachować a Jarek pewnie nie odebrał telefonu i tak wyszło : )))


Trywializujesz, dowcipkujesz bo okazało się, że nie piszesz prawdy?
Więcej profesjonalizmu życzę, bo błaznów w twojej profesji nie brakuje.


Dlaczego nie piszę prawdy?

I nie dowcipkuję, serio tak myślę : )


Oj tam, oj tam. Gdy Bernarda Ogrodnik zatrudnił w ZC, to mu wówczas pisowska pecunia non olet. Czy pracował za darmochę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 11:33
Drogi Panie Autorze, do VI finału wspierałem tą akcję WOŚPu, byłem również wolontariuszem. Rozstałem się z tą organizacją, ponieważ widziałem co dzieje się w sztabie w mojej miejscowości. Zaczęło się również to o czym pisze Pan w tekście, mianowicie antagonizowanie. Podział na lepszą kastę, biorącą udział w akcji i na gorszych, tych poza akcją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 stycznia 2017r. o 11:46
Bernard napisał(a):
I nie dowcipkuję, serio tak myślę : )


Serialnie na pewno.




Dopisane 16.01.2017r. o godz. 11:46:

Pannazdzieckiem napisał(a): bo On nie ma dzieci.


Nie sprowokujesz mnie do zwierzeń. Nie jesteś godny zaufania.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego