Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gimnazja nie do końca spełniły nadzieje - mówi Jan Russ
211
skorn
18 stycznia 2017r. o 17:08
~~kolec napisał(a): Pytanie: " Czy dawał pan coś do puszki...WOŚP?" było, w najwyższym stopniu, nietaktowne.


Nie chce mi sie tego oglądać. Naprawde padło takie pytanie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Goniu niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 17:35
jak słuchałem tego człowieka to poczułem w tyłku że muszę do WC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platforma obywatelska niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 17:39
I pomyśleć, że ten pan rozdaje komunię w kościele, żenada. Już nie wie, gdzie się ustawić, by tylko wygrać wybory, brać kasę a reszta go nie obchodzi. Ciekawe, ile złożył do tej pory interpelacji. No i jeśli przyjrzeć się remontom szkół w powiecie to większość kasy poszło na technikum, gdzie uczy. Za dwa lata znowu na pierwszym miejscu, panowie z PiS-u w Bolesławcu jak tak możecie się robić w bambuko.

A w przeszłości wielki działacz "podziemnej solidarności" :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boleslawianin niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 18:32
Osobiście nie przepadam za tym Panem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 18:45
Gosciu nie znam Cię,chyba nigdy się nie widzieliśmy.Ale nawet na kilka sekund nie zostawiła bym Ci swojego dziecka do popilnowania.Zobaczyłam zdjęcie z kubkiem info żeś PISowiec.A więc faryzeusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 19:03
Jakie studia skończył ten Rus?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 19:11
i słusznie jeszcze za kadencyjność się wziąść i orszak z klakierami tj betonem partyjnym pogonić który u władzy jest 30 lat Brawo PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek2000 niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 19:44
BHP..... !!! wzywa cie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego