Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawa pochówków na drodze już w prokuraturze
~~ niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 14:56
Do dzisiaj nie brałem czynnego udziału w forach internetowych uważając, że wśród przemyślanych wypowiedzi większość to bełkot anonimowych internautów. To co tu widzę utwierdziło mnie w przekonaniu, że miałem rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kwl niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 14:59
Łał ale afera. gratuluje panu radnemu , ta akcja zawazy na moim życiu , cholernie wazne odkrycie i inicjatywa . Mam pytanie do pana radnego czy ma jeszcze jakąś mega afere?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jacek niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 15:31
Ktoś przegapił naniesienie zmian i to wszystko.Ale w sumie to dobry znak ,że nie jest u nas tak żle skoro taki problem urasta do miana afery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 16:04
~~Jacek napisał(a): Ktoś przegapił naniesienie zmian i to wszystko.Ale w sumie to dobry znak ,że nie jest u nas tak żle skoro taki problem urasta do miana afery


aferę formułują wypowiadający się w określonym interesie. nik nie przegapił naniesienia zmian TYLKO OKREŚLONA OSOBA ODPOWIADA Z ZANIEDBANIA ZWIĄZANE Z NIE PRZESTRZEGANIEM NAJWAŻNIEJSZEGO PRAWA MIEJSCOWEGO !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Vivd niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 16:43
Radny rady miasta składa doniesienie na miasto !!!!
Oj nieładnie panie Mucha. Nie kupczy się we na własnym podwórku.
Jesteś Pan beznadziejny !
Żenaaada !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 17:00
Jerzy Zieliński, pouczył mnie, że każdy radny ma obowiązek zgłosić taki fakt do prokuratury lub na policję. Nie mogłem zlekceważyć sugestii pana sekretarza. - mówi Dariusz Mucha.
- pluć na człowieka to nie sztuka ale płynąć pod prąd wymaga wysiłku- z prądem rzeki nie tylko G..na płyną. A tobie (kolego -koleżanko) życzę - życia wśród samych przyjaciół i żeby w sytuacji dla Ciebie trudnej nikt Ci nie pomógł., poczujesz wtedy, widocznie musisz się jeszcze wiele nauczyć. żyj w zdrowiu bo będzie ci potrzebne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 17:04
~~Vivd napisał(a): Radny rady miasta składa doniesienie na miasto !!!!
Oj nieładnie panie Mucha. Nie kupczy się we na własnym podwórku.
Jesteś Pan beznadziejny !
Żenaaada !

Co to za ptak co kupczy w swoje gniazdo ,to Gawron.Podobnie jak pan Darek tylko że donosi na powiat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 17:18
Skoro Bakalarz złożył wniosek do prezydenta o zmianę w planie przestrzennego zagospodarowania i doprowadzenie do stanu zgodnego z rzeczywistością to jednak pochówki były niezgodne z prawem! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza