Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Studniówka w I LO - dużo zdjęć
~~San Escobar niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 8:22
Jak było 6 klas maturalnych to nie było takiej sali żeby zatańczyć poloneza więc hala sportowa jak najbardziej odpowiednia, poza tym uroczystość szkolna odbywa się w szkole. Jak teraz jest mało klas to jest po prostu biednie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 10:01
~~Paulinne napisał(a): wiecie co... nigdy nie rozumiałam idei robienia balu studniówkowego na sali gimnastycznej. Argumenty, że swoje, że w domu, że jedyna taka moim zdaniem można o kant du%y rozbić. Słuchajcie, jak to wygląda? Piekne kreacje, suknie, fryzury i gumoleina na podlodze? siatki? Kosze? drewiane laweczki? Śmierdząca trampkiem sala? No rewelacja po prostu.
że niby na amerykańską modłę? W Stanach takie bale chociaz mają ręce i nogi, sale są tak przystrojone, ze nie widac praktycznie tego, że to obiekt sportowy.
Pamiętam sama swoja studniówkę nie tak dawno temu, na szczęście zrobioną na normalnej sali bankietowej, chociaż przez chwilę chodzily słuchy, zeby bal odbyl się w I LO na sali. I powiem wam, że w cenie wcale nie wiele mniejszej niż w bankietowej.
Żal!


Bo nie każdego stać na to aby zapłacić za super ekskluzywną studnówkę w zamku czy innej sali bankietowej.Uczniowie i rodzice się na to zgodzili więc w czym tu problem? Myślę, że bardziej istotne jest to aby dobrze się bawić w miłym towarzystwie a otoczenie pięknych czy mniej pięknych wystrojow na sali jest w tym momencie mniej ważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paulinne niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 10:35
Bez przesady. Ja zapłaciłam za swoja studniowke 340 od pary, w owym czasie studniowka na sali w LO kosztowala cos między 250 - 300. Rażąca różnica. I uwierz mi, znam głosy osób uczących się wtedy w LO, które były bardzo niezadowolone z faktu, że będą świętować w walącej trampkiem sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 11:41
Jeśli nie odpowiadało Tobie i tym innym osobą to nie trzeba było iść i po sprawie skoro przeszkadzał zapach trampek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paulinne niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 11:50
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jak nadmienilam, moja studniowka miala miejsce w normalnej, przystosowanej do tego sali. Wypowiadam się n/t studniowek w LO, o których mowa w artykule.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dzesika niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 11:57
~~Paulinne napisał(a): Bez przesady. Ja zapłaciłam za swoja studniowke 340 od pary, w owym czasie studniowka na sali w LO kosztowala cos między 250 - 300. Rażąca różnica. I uwierz mi, znam głosy osób uczących się wtedy w LO, które były bardzo niezadowolone z faktu, że będą świętować w walącej trampkiem sali.


Paweł,ale to były czasy komuny i inflacji.Ja zarabiałam wtedy ok.6 mln. na rękę.I jak pamiętasz trampki były wtedy na kartki.Nie bądź zgredem,
daj se siana,młodość ci nie wróci.A stres i jad zabija.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Studniówkowe zwyczaje niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 12:03
Niby nic, ale polonez to w sumie jeden z najważniejszych, najdłużej pamiętanych tańców w życiu, z którego zostaje najwięcej zdjęć. I - jak widać - duże prawdopodobieństwo, że mnóstwo osób je zobaczy ;-) Jestem ciekawa, jak to jest w różnych szkołach z tańczeniem poloneza. Czy wszyscy muszą tańczyć? Czy uczniowie z uczniami, czy może z zaproszonymi partnerami? I którzy nauczyciele tańczą? Wszyscy? Czy na przykład tylko wychowawcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 12:27
~~Studniówkowe zwyczaje napisał(a): Niby nic, ale polonez to w sumie jeden z najważniejszych, najdłużej pamiętanych tańców w życiu, z którego zostaje najwięcej zdjęć. I - jak widać - duże prawdopodobieństwo, że mnóstwo osób je zobaczy ;-) Jestem ciekawa, jak to jest w różnych szkołach z tańczeniem poloneza. Czy wszyscy muszą tańczyć? Czy uczniowie z uczniami, czy może z zaproszonymi partnerami? I którzy nauczyciele tańczą? Wszyscy? Czy na przykład tylko wychowawcy?


Jak na razie to jest tak jak piszesz.Dogadują się.!
Ale PIS pracuje nad ustawą ,poczekamy ,zobaczymy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.