Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mierzą smród
~Miodowe Lata niezalogowany
2 lutego 2017r. o 11:51
Oj, ostatnio dużo smrodu w Magistrali, a będzie większy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;) niezalogowany
2 lutego 2017r. o 11:58
Przeciez od kiedy powstalo to nowe osiedle na piastow to tam wali niemilosiernie. Zawsze przechodzac tamtedy zastanawialem sie jak nowi mieszkancy to wytrzymuja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lutego 2017r. o 12:46
Smrodu nigdzie nie brakuje. Szkoda jednak, że potrafią jego stężenie zmierzyć w kanalzacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lutego 2017r. o 12:49
~~ napisał(a): Smrodu nigdzie nie brakuje. Szkoda jednak, że potrafią jego stężenie zmierzyć tylko w kanalizacji. A nie potrafią np. w urzędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smierdzi w Tomaszowie niezalogowany
2 lutego 2017r. o 14:19
Smrod to jest od jakiegos czasu tragiczny jak sie wjezdza od Krzywej do Tomaszowa. Ktos wie co tam sie wyprawia? Odchodow w zimie nikt nie rozlewa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja wiem niezalogowany
2 lutego 2017r. o 15:11
Spalarnia padliny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja wiem niezalogowany
2 lutego 2017r. o 15:11
Spalarnia padliny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ab niezalogowany
2 lutego 2017r. o 18:50
na Zabobrzu też mierzą od kilku lat i wiecznie jest ok tylko że ludzie nie mogą oddychać. Najlepiej wmawiać mieszkańcom że mają nieszczelną kanalizację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.