Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Balują od początku roku
~~BABCIA niezalogowany
5 lutego 2017r. o 12:35
JAK DOŻYJECIE MŁODZIKI TYCH LAT TO WY BĘDZIECIE JUŻ O LASECZKACH CHODZIĆ A CO DOPIERO TAŃCZYĆ BO WASZE ZDROWIE WAM NA TO NIE POZWOLI A WIĘC TROCHĘ SZACUNKU BO TAM MOŻE SĄ WASI RODZICE A STAROŚĆ TEŻ MA SWOJE PRAWA-POZDRAWAIM MŁODYCH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 12:49
~~ napisał(a): do starszych szacunek powinni młodych trenować jak w wojsku było żeby być starym trzeba zapier.. i to starsi mają góre nad szczunami. A jak nie to do wojska gimbusów na rok i chłopców i dziewczynki to sie czegoś nauczą..


A co to za bełkot? Ciebie się powinno do szkoły cofnąć i to podstawowej w celu nauki pisania i czytania z rozumieniem tekstu.
Renty nie otrzymuje się ze względu na wiek lecz ze względu na schorzenia uniemożliwiające wykonywania pracy. Skoro do pracy się nie nadają, to do balowania tym bardziej.

Tez bys lezał i czekał na śmierc.. zeczywiscie jestes nie zacofany tylko cofnięty ,głupi bo biedny, a czemu biedny ,bo głupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 12:59
Starsi ,nie wszyscy ale duza czesc ich niema kultury ,mozna to zobaczyc w kolejce u lekaza w sklepie jak i na ulicy ci ze wsi to jeszcze jakos majom kulture ale to z miasta to juz pozal sie boze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 13:26
Ci na zdjęciu to raczej emeryci. Nie widać tam osób młodych. Jeżeli mają rentę, to może po mężu, ale do tego też trzeba być w odpowiednim wieku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gasina49 niezalogowany
5 lutego 2017r. o 14:17
Ale jak na to patrzę to się napędzam.
Na Co ja narzekam?
Węgiel taki tani przecież mógł by kosztować 1000 a jest tańszy.
Paliwo za grosze przecież nie jest to 10zł za liter
Do kina mogę pójść, ale nie pójdę bo to mam w dupie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
5 lutego 2017r. o 14:31
~~- napisał(a): Stare dewoty ,powiny siedziec w domu lub w kosciele. :>
ty chyba nie miałeś ojca albo miałeś więcej ojcow niż ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~paweł niezalogowany
5 lutego 2017r. o 14:53
Scenka z poczekalni przychodni lekarskiej. Siedzą dwie starsze panie i buzia im się nie zamyka. Pani chora?,nie ja po skierowanie do sanatorium. Na to druga, ja też już 12 raz chcę pojechać. Gadka toczy się w najlepsze dalej. Na poczekalnię wchodzi młoda dziewczyna z małym dzieckiem. Dzieciak widać rozpalony od gorączki, ledwo żywy. Może by mnie panie przepuściły- prosi dziewczyna. Na to jedna Pani, my też chore. Nie chciałem się odzywać i starszym kobietom wygarnąć prawdę. Wpuściłem dziewczynę przede mną . Starsi ludzie w większości są nie dobrzy i samolubni. A na te tańce to patrzeć nie można. Po twarzach widać.że to same "napracowane" nauczycielki. paweł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
5 lutego 2017r. o 15:00
Moja sąsiadka /blond w czerwonej sukni/i tak przyćmiła wszystkie gwiazdy balu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza