Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Balują od początku roku
~~kaj niezalogowany
5 lutego 2017r. o 19:15
~~Bolecnauta napisał(a):
~~- napisał(a): Stare dewoty ,powiny siedziec w domu lub w kosciele. :>



Brak szacunku dla starszych. Kiedyś też nim będziesz. Chamstwo
przemawia przez ciebie. Opanuj się.


Myśle że to nie brak szacunku ,ale ile można patrzeć na te same twarze co raz bardziej pomarszczone .Inne organizacje senioralne tez się bawią ale nie afiszują to niczemu nie służy. Panie Doktor może jakies fajne fotki z wycieczki dla odmiany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 19:59
~~ napisał(a):
~~Cyc napisał(a): Ja to widze, ze oni tam siedza wiekszosc albo stoja ustawione do foto. Na parkiecie to malo kto. A kazik sie podnieca , ze to wielki bal. Gratuluje

Znając życie fotoreporter bolca był tylko godzinę na zabawie i dlatego takie zdjęcia że wszyscy siedzą, przecież widać że jeszcze jasno za oknem nawet, a na filmiku już przecież tańczą ale dalej jasno...

a to jasno przeszkadza w tańcu?
jak się ściemniło to pewnie do domów już poszli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
5 lutego 2017r. o 22:33
~~ja napisał(a): A jutro bende czekac u lekaza z dzieckiem bo ci emeryci sie pochorujom w kolejce 90 procent tych z imprezy jak tam sie fajnie bawilam jak wytanczylam ,opowiadajom a teraz wszystko mnie boli. ,emerytury im zabrac,


Wypada tylko mieć nadzieję, że twoje dziecko nauczą w szkole ojczystego języka....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
6 lutego 2017r. o 7:40
~~xyz napisał(a):
~~ja napisał(a): A jutro bende czekac u lekaza z dzieckiem bo ci emeryci sie pochorujom w kolejce 90 procent tych z imprezy jak tam sie fajnie bawilam jak wytanczylam ,opowiadajom a teraz wszystko mnie boli. ,emerytury im zabrac,


Wypada tylko mieć nadzieję, że twoje dziecko nauczą w szkole ojczystego języka....
Jestem osobom z tego porzal sie balu mam swoje lata i robie blendy,dziatki okej ale te pseldo panie szok co one wyprawiajom i gadajom ,nawet mlodzi chyba som lepsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marianna niezalogowany
6 lutego 2017r. o 11:32
Emeryci to nie ramole i babunie z kółka różańcowego! My kochamy życie i potrafimy się nim cieszyć. Takiej postawy życiowej wszystkim życzę. I takiej towarzyskiej , i osobistej kultury.B
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewelina niezalogowany
6 lutego 2017r. o 11:49
Na pewno można z Państwa brać przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lutego 2017r. o 12:01
A ty ~ marianna z daleka się trzymasz od kółka różańcowego i twoje koleżanki i życzysz takiej wesołej postawy wszystkim.
Różańcowe są do "tańca i do różańca". Nie wszyscy muszą być na jedną modłę i należeć do waszego związku. W innym środowisku też jest wesoło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~???? niezalogowany
6 lutego 2017r. o 13:50
Oooo a co to się stało że impreza nie w obskurnej tanc budzie fantazji??? Splajtowała czy co ? Zawsze emeryci tam tańcowali czyżby tanc budę wykończyły rachunki za ogrzewanie i brak klientów :D :D :D :D Oby tak się stało czego życzę sobie i innym mieszkańcom którzy lubią spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.