Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

TVP --- KTO UFA PUBLICZNEJ ?

~~bol niezalogowany
8 lutego 2017r. o 10:14
~~Pecik napisał(a): A co oglądasz ?
Filmy przyrodnicze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 11:28
Czasami próbowałem oglądać TVP Info ale musiałem dokupić do telewizora wycieraczki ,bo strsznie plułem na te kłamstwa .W Polsce powinna wznowić działzalność niezależna stacja radiowa z lat PRL ,RADIO WOLNA EUROPA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~soki z buraków niezalogowany
8 lutego 2017r. o 11:36
Nawet moją ulubioną trójkę zeszmacili.
Publiczna telewizornia i stacje radiowe trącą wyznaniową indoktrynacją i politycznym szarlataństwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
8 lutego 2017r. o 12:56
~~ napisał(a): RADIO WOLNA EUROPA.


No i mówiliby w radio o Polakach co nie mają serca i nie przyjmują uchodźców z Tora Bora albo o polskich obozach śmierci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 13:39
~~Połykaczka kijanek napisał(a):
~~ napisał(a): RADIO WOLNA EUROPA.


No i mówiliby w radio o Polakach co nie mają serca i nie przyjmują uchodźców z Tora Bora albo o polskich obozach śmierci

Przecież w Polsce były Niemieckie Obozy Śmierci gdzie byli również ludzie tz. Kapo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Publiczna jak toaleta niezalogowany
8 lutego 2017r. o 18:49
TVP publiczna to samo co publiczne kible.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 18:55
~~Publiczna jak toaleta napisał(a): TVP publiczna to samo co publiczne kible.

Dla mnie szambo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~perfumeria niezalogowany
8 lutego 2017r. o 19:03
~~ napisał(a):
~~Publiczna jak toaleta napisał(a): TVP publiczna to samo co publiczne kible.

Dla mnie szambo !!


pięknie ujęte,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima