Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w IBF

~~BHP niezalogowany
9 lutego 2017r. o 0:25
Pracuje w IBF od dwóch tygodni i to moja piesza praca w życiu jestem bo jestem młody i bardzo mi sie niepodoba to ze pracownicy spożywają alkohol i przychodzą wczorajsi i dlatego rozumie czego młodzi uciekają za miedze, do pracy.czy tak jest w każdym zakładzie w bolesławcu czy tylko tu ?? ?? ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pracownik niezalogowany
9 lutego 2017r. o 10:21
Ty pracuje w tej firmie 11
lat i żaden z obecnych pracowników nie spożywa alkoholu w pracy.Jak jesteś pewny tego co napisałeś to się podpisz lub zmień pracę jak niepasuje towarzystwo.To są pomówienia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12861
#EN57 nieaktywny
9 lutego 2017r. o 17:02
To się zwolnij jak się nie podoba, a nie pierdoły tu pociskasz!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maxx niezalogowany
9 lutego 2017r. o 18:10
ile można zarobić w IBF ? duże są różnice w płacach na hali a w biurze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bhp niezalogowany
9 lutego 2017r. o 23:37
Pracownik jak chcesz to możesz mi po h... wejść a po plecach zejść ja wiem kto chleje i już są na oku a ty przez 11lat pracy byłeś co dziennie pijany chyba że tak piszesz mam parę fotek i baranie jesteś tak zamulony że nie widzisz że macie taką osobę opcom żeby was dojechac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bhp niezalogowany
9 lutego 2017r. o 23:40
EN57 ja pociskami twoją starą ja ty krec iesz i pijesz!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bhp niezalogowany
9 lutego 2017r. o 23:43
EN57 ja pociskam twoją starą jak ty chlejesz i się opierdalasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bhp niezalogowany
9 lutego 2017r. o 23:43
EN57 ja pociskam twoją starą jak ty chlejesz i się opierdalasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.