Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła w Tomisławiu ocalona!
~~normalność niezalogowany
9 lutego 2017r. o 19:06
Znów ten zły Nowogrodziec. Źli mieszkańcy..... Chyba ktoś z wetora szaleje. Ja wolałbym aby w takich malych gminach była jedna centralna szkoła z infrastruktur sportową i busikami rozwazacymi dzieci. A tak mamy w kazdej pipiduwie szkoły z masakrycznymi kosztami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 20:09
~~normalność napisał(a): Znów ten zły Nowogrodziec. Źli mieszkańcy..... Chyba ktoś z wetora szaleje. Ja wolałbym aby w takich malych gminach była jedna centralna szkoła z infrastruktur sportową i busikami rozwazacymi dzieci. A tak mamy w kazdej pipiduwie szkoły z masakrycznymi kosztami


Tak, zbiorcze szkoły gminne już były i mam nadzieję, że już nikt nie wpadnie na taki pomysł. No, chyba, że wolnomyśliciel pt.normalność.
Gmina N-C do dzisiaj nie kupiła busików, dzieci jeżdżą autobusami kursowymi. I już to widzę, że teraz kupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ccc niezalogowany
9 lutego 2017r. o 20:46
Nie zamówili usługi bo wydają kupę kasy na utrzymywanie szkół. Jedna szkoła jeden etat np dyrektorski a nie naście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mały niezalogowany
9 lutego 2017r. o 20:56
brawo Jarosławie W.

Ty t. ch.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~!@ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 20:59
~gość napisał(a): Proponuję obciąć panu Nalazkowi pensję o połowę i już 10000 tysi zaoszczędzone miesięcznie drugie 5000 tysi pani sekretarz co daje 15000 tysi miesięcznie x12miesięcy co daje w skali roku oszczędność 180000 tysisto osiemdziesiąt tysięcymożna ....można ale RADA GMINY NIE ZDECYDUJE SIE NA TAKI KROK, towarzystwo wzajemnej adoracji..hi.hi


To może sam mądralo kandyduj i za połowę tego gospodaruj całą gminą, gdzie musisz brać pod uwagę opinię wszystkich, a nie tylko wybranej grupy. Krytykować łatwo, zwłaszcza anonimowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LELEK niezalogowany
9 lutego 2017r. o 22:27
~gość napisał(a): Proponuję obciąć panu Nalazkowi pensję o połowę i już 10000 tysi zaoszczędzone miesięcznie drugie 5000 tysi pani sekretarz co daje 15000 tysi miesięcznie x12miesięcy co daje w skali roku oszczędność 180000 tysisto osiemdziesiąt tysięcymożna ....można ale RADA GMINY NIE ZDECYDUJE SIE NA TAKI KROK, towarzystwo wzajemnej adoracji..hi.

Twój tekst można podsumować starym powiedzeniem: "Nie walcz z dziwny czlowiek mi, maja przewagę liczebną .."

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 22:30
~~LELEK napisał(a):
~gość napisał(a): Proponuję obciąć panu Nalazkowi pensję o połowę i już 10000 tysi zaoszczędzone miesięcznie drugie 5000 tysi pani sekretarz co daje 15000 tysi miesięcznie x12miesięcy co daje w skali roku oszczędność 180000 tysisto osiemdziesiąt tysięcymożna ....można ale RADA GMINY NIE ZDECYDUJE SIE NA TAKI KROK, towarzystwo wzajemnej adoracji..hi.

Twój tekst można podsumować starym powiedzeniem: "Nie walcz z dziwny czlowiek mi, maja przewagę liczebną .."


No proszę to imoderacja na bolec istnieje..... czyli witajcie w PRL :)))

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 22:47
~~normalność napisał(a): Znów ten zły Nowogrodziec. Źli mieszkańcy..... Chyba ktoś z wetora szaleje. Ja wolałbym aby w takich malych gminach była jedna centralna szkoła z infrastruktur sportową i busikami rozwazacymi dzieci. A tak mamy w kazdej pipiduwie szkoły z masakrycznymi kosztami

Nie wiem w której klasie zmarła Ci Nauczycielka ,myślę że w 4 podstawowej. Spytaj mieszkańców Godzieszowa dlaczego wysyłają dzieci do szkoły w Czerwonej Wodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza