Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygraj czujkę czadu, gazu ziemnego i LPG
~~Jarek 85 niezalogowany
10 lutego 2017r. o 14:30
Przydał by się taki ponieważ mieszkamy w starym poniemieckim domu i raz już mieliśmy małe zadymienie w pokoju. Dobrze że to było w dzień a nie w nocy jak nikt mie spał. Mamy jedno dziecko i teraz spodziewamy się drugiego.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarek 85 niezalogowany
10 lutego 2017r. o 14:31
Przydał by się taki ponieważ mieszkamy w starym poniemieckim domu i raz już mieliśmy małe zadymienie w pokoju. Dobrze że to było w dzień a nie w nocy jak nikt mie spał. Mamy jedno dziecko i teraz spodziewamy się drugiego.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sylwia D niezalogowany
10 lutego 2017r. o 15:06
Jutro do domu nowego wchodzimy,
przez co jestesmy bardzo szczesliwi!!!

Wszystko w nim mamy, wszystko co trzeba,
lecz czujki czadu jeszcze w nim nie ma!

Tak sie cieszylam, lecz teraz swiadoma,
zrobilam sie bardzo przerazona!

Ja, mama zapobiegliwa o dom dbajaca, przezorna, myslaca,
o wielu zabezpieczeniach dla dzieci myslalam..

Na schodach bramki pomatowalam..

Lecz teraz czytam, nie wierze, zerkam,
o nie... zapomnialam...

W czujnik gazu i czadu nie zainwestowalam..

Bolec.info wraz z komendantem PSP o nasze bezpieczenstwo zadbali,
bo wazny artykul na portalu opublikowali!

Bo niby konkurs ale uswiafomil,
co jeszcze trzeba zrobic by zycie uchronic.

I co teraz?

Gonic do sklepu, internet wertowac?

A moze w nagrode zechca mi podarowac? :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~On niezalogowany
10 lutego 2017r. o 15:09
Na podarunek dla babci:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zdemotywowany niezalogowany
10 lutego 2017r. o 15:11
Jak ten rzad POlowni upadlil narod to sie w glowie nie miesci. Czujka gowno warta, a takie wpisy. Jakbyscie napisale, ze ktos ja dostanie za loda, to tez by byly 3 strony wpisow jednego dnia. Co ten pieniadz robi z ludzmi. Masakra ;.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 lutego 2017r. o 15:57
Potrzebował bym taką czujkę aby biedota mi jej zazdrościła.
Czy to nie byłoby fajne patrzeć jak ich skręca z zazdrości?
Poza tym mógłbym chodzić po osiedlu, po klatkach i sprawdzać pod drzwiami gdzie tlenku węgla jest najwięcej i wkraczać z impetem do mieszkań rozdając liście na prawo i lewo mówiąc "przecież możecie zabić dzieci !!" ,jak to robił Chrystus gdy wyrzucał kupców ze świątyni.
Przy okazji mógłbym zarekwirować im węgiel i przeznaczyć go potrzebującym, czyli sobie.
Nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa dzieciom to palenia nie będzie.
Do tego poproszę o urządzenie do plombowania bo będę plombował piece.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 lutego 2017r. o 15:59
ps.

A za zerwanie plomby minus pięćset kary na moje konto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
10 lutego 2017r. o 16:19
Sygnalizator DOMAG 1 nie ważna twoja cena, ale najważniejsze w życiu jest zdrowie i Ty mi w tym pomozesz, tym bardziej, ze jestes polskim produktem i liczę na ciebie, łaskawca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.