Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygraj czujkę czadu, gazu ziemnego i LPG
~~ niezalogowany
11 lutego 2017r. o 17:03
~~Dam ci za darmo taki... napisał(a):
~~Kamila napisał(a): to czy dostaje 500+ to jest inwidualna sprawa skoro mi się należy to dostaje a skoro można wygrać to lepiej spróbować to nic nie kosztuje a wygrać można od tego są konkursy ty nie chcesz próbować nie próbuj.Chcesz kup sobie za 40 zł czujnik nikt Ci nie broni
No to jak dostajesz to sobie kup... dać ci link do strony? Ja kupiłem w tamtym roku. A co jak skomlenie nie pomoże i nie wygrasz? Nie kupisz bo żałujesz ? Żal mi ludzi, którzy tak podchodzą do sprawy ;(

a ja tam poprosze o link-chetnie kupie bo moja w 2016roku stracila waznosc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamila niezalogowany
11 lutego 2017r. o 20:48
oczywiście link można podać skoro polecasz to proszę może skorzystam jak nie wygram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jadwiga niezalogowany
12 lutego 2017r. o 10:43
Kobieca linia-lecz męska moc,śni mi się przez całą noc,nie mogę spać ani jeść tak chciałabym ten czujnik mieć:)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
12 lutego 2017r. o 11:02
DOMAG.1 - czujka taka.
Dobra jak oko strażaka.
Brak jej w domu - bardzo źle.
Tak jak wszyscy, mieć ją chce.

Powiem więcej, nawet muszę, bo mi uratuje duszę... nie, co ja mówię. Ciało mi uratuje:-D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brrr niezalogowany
12 lutego 2017r. o 13:36
A ja nie wiem czy iść jutro do pracy :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lutego 2017r. o 13:38
skąd ta niewiedza? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
13 lutego 2017r. o 11:07
Decyzją redakcji Bolec.Info sygnalizator otrzyma pani Sylwia D., która w celu zdobycia nagrody popełniła wierszyk. Po odbiór nagrody zapraszamy jutro, czyli we wtorek od godziny 9 do 13.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 lutego 2017r. o 12:59
Pan/i Sylwia miał/a rację pisząc co trzeba jeszcze zrobić kiedy się wprowadza do nowego domu.
"Bo niby konkurs ale uswiafomil,
co jeszcze trzeba zrobic by zycie uchronic."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza