Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadł z zakrętu, wpadł między drzewa
~~ niezalogowany
13 lutego 2017r. o 18:40
Na suchej ,czarnej jezdni, też można wpaść w poślizg. Wystraszył się , za mocno pociągnął kierownicą ,źle skontrował , później w panice depnął na hamulec i wypadek gotowy . Nie trzeba lodu ,żeby wylecieć z drogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aa niezalogowany
13 lutego 2017r. o 18:40
Ja jechałam tamtędy ok 14;30 i mna zanioslo.jechałam jakieś 60 może 70 km/h. Na
Zakręcie było ślisko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TIMI niezalogowany
13 lutego 2017r. o 18:42
słyszałem pisk opon i trzaski jak wbijał się w drzewa. Z.......lali jak szaleni. Sarna ??? dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
13 lutego 2017r. o 18:58
~~bzzz napisał(a): A tuż po 16-stej zjawił się wasz fotograf .Skąd macie informacje o wypadkach?



Nie od Ciebie.


Dopisane 13.02.2017r. o godz. 18:57:

~~ napisał(a): Szkoda, że nie pokazali na filmie samego zakrętu, ale droga wygląda na suchą za gościem.


Słuszna uwaga na przyszłość. Zakręt był oblodzony.


Dopisane 13.02.2017r. o godz. 18:58:

~~TIMI napisał(a): słyszałem pisk opon i trzaski jak wbijał się w drzewa. Z.......lali jak szaleni. Sarna ??? dobre


To wspaniale, że wróciłeś i im pomogłeś.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AF2DC niezalogowany
13 lutego 2017r. o 19:00
DANIEL76 napisał(a): Jechałem po 15 to jeszcze zakręt nie był oblodzony


15:30 zaczął się obladzać, a przed 16:00 już był cały oblodzony. Sarny były już wtedy po obiedzie i szykowały się w trasę. ;-)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 lutego 2017r. o 19:17
~~Cześć napisał(a): Wypadek miał miejsce przed 15.3o. Nie koło godz. 16.oo. Droga była dobra. Sucha. Raczej nie oblodzona. Dobrze, że wszyscy żyją.
Jadąc samochodem nie było słychać jadącej za nami straży pożarnej. Tak więc seicento.



wypadek ~15:20

O godz. 14, ~30m wcześniej była spora plama mokrej jezdni (woda).
W momencie zdarzenia była już szklanka.
Jak i w lesie w kierunku Kliczkowa pod wiaduktem autostrady jak i ~100 m dalej.
Super że tylko jeden samochód skasowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bzzz niezalogowany
13 lutego 2017r. o 19:22
Bernard napisał(a):
~~bzzz napisał(a): A tuż po 16-stej zjawił się wasz fotograf .Skąd macie informacje o wypadkach?



Nie od Ciebie.Dopisane 13.02.2017r
Chyba fotograf pytania nie zrozumiał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pero niezalogowany
13 lutego 2017r. o 19:54
Co by nie mówić, ale widzę tu nielegalną wycinkę drzewa. pero
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza